Листопад 23, 2015 0 3428 Переглядів

Журнал «Благовісник»

Журнал «Благовісник» — офіційне видання Церкви ХВЄ України. Видається щоквартально з 1992 року. Спочатку його редакція була під керівництвом головного редактора Віктора Котовського і перебувала у Києві. З 1996 року редакцію очолив Юрій Вавринюк і журнал почали готувати в Луцьку з участю колективу газети «Голос надії» однойменної місії.

«Благовісник» друкує духовно-публіцистичні матеріали, які торкаються найрізноманітніших тем духовного життя церков ХВЄ: роздуми над Словом Божим, проповіді, статті щодо практичного життя християн, історичні матеріали, розповіді про відомих служителів Церкви, поезію, новини. З 2001 року кожний номер часопису є тематичним, висвітлюючи якусь окрему тему християнського сьогодення. Хоча журнал орієнтований перш за все на християнсько-протестантську аудиторію, колектив редакції намагається публікувати матеріали, які були б цікавими, корисними та зрозумілими і для більш широкого кола читачів.

Журнал видається на пожертви читачів та добродійні внески церков і окремих християн.

«Благовісник» має свій сайт, на якому розміщуються електронні версії часопису у текстовому та PDF форматі.

Головний редактор Юрій Вавринюк:

– Як відомо зі Священного Писання Слово мало велику вагу як при творінні Всесвіту, так і у процесі спасіння людей від вічної загибелі. Апостол Павло говорить, що, для того, щоб людина могла отримати спасіння своїй душі, вона повинна почути про це спасіння. Продовжуючи логічний ланцюг, він каже: «А як почути без проповідника?» (Рим. 10:14- 17). Виявляється без Слова і того, хто говорить це Слово, неможливо отримати спасіння. Тому не дивно, що протягом усієї історії християнства велику вагу у проповіді Євангелії мало Слово: усне, написане, друковане. Нині, в епоху неймовірних наукових досягнень, воно не втратило свого значення. Ми дякуємо Богові, що у нашій країні маємо можливість проповідувати Добру Новину усіма доступними способами. У тому числі і через друковане слово. Журнал «Благовісник» ділиться цим словом уже два десятиліття. Наше бажання — щоб читачі через наше слово почули Слово Боже. Наша молитва про те, щоб це слово торкнулося людських сердець і принесло спасіння, підбадьорення, зміцнення у вірі. Читайте «Благовісник», підтримуйте тих, хто працює над ним, моліться за нас.

Журнал «Благовісник» — офіційне видання Церкви християн віри євангельської України
Мова видання: українська
Видається щоквартально з 1992 року

Головний редактор: Юрій Вавринюк

Адреса редакції: вул. Вороніхіна, 14а, м. Луцьк, 43020

Телефон: (0332) 78 99 85
Факс: (0332) 78 97 98

Електронна адреса: blagovis(«собачка»).online.ua
Сторінка в інтернеті:  www.blag.org.ua

Попередня «Церкву започаткували двоє сестер, які в 30-ті роки повернулися з еміграції»
Наступна Газета «Голос надії»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Турбота про здоров’я: баланс віри та зусиль — тема журналу “Благовісник”

За два тижні до закінчення непростого та тривожного 2020 року

Журнали

Архів журналу “Благовісник”

На сайті журналу “Благовісник”, який є офіційним виданням Української Церкви

Новини

Вийшов друком перший у 2023 році номер журналу «Благовісник»

Вийшов друком перший у 2023 році номер журналу «Благовісник». Його