Березень 11, 2021 0 1108 Переглядів

Рада євангельських протестантських церков закликала християн України  долучитися до посту й молитви 15-20 березня

Рада євангельських протестантських церков України під час засідання 10 березня 2021 року у м. Києві ухвалила Звернення до церков України про проведення Всеукраїнської молитви та посту 15-20 березня поточного року.

«Дорогі брати та сестри! У зв’язку з черговим зростанням числа хворих на коронавірус та тривалих карантинних обмежень страх та безпорадність сковує людей. Ми, як віруючі в Господа Ісуса Христа, усвідомлюємо нашу відповідальність про благополуччя нашого народу та міста, –  йдеться у Зверненні. – Тому закликаємо усіх християн України до особливої, ревної молитви та посту за наш народ з вірою, що «дуже могутня ревна молитва праведного» (Послання Якова 5:16).

Об’єднаємось у молитві у наших сім’ях та церковних громадах за:
Божий захист життя людей під час епідемії вірусу;
Збереження довіри та Божого миру в серцях людей;
Приклад милосердного ставлення до хворих та нужденних;
Зцілення хворих на коронавірус;
Навернення людей до Бога».

Перелік молитовних потреб розіслано до обласних об’єднань/управлінь  Церков для поширення до церковних громад та поширюється онлайн.

Під час засідання РЄПЦУ, що проходило у залі засідань УБТ, було розглянуть широке коло питань. Розпочали з державно-церковних стосунків: Олена Богдан, голова Державної служби України з етнополітики та свободи совісті була запрошена, щоб пояснити процеси реєстрації статутів та інших профільних тем. Обговорили чутливі для релігійної спільноти законопроекти, маніпуляції лобістів Стамбульської конвенції та Плану Біарріц та регіональні особливості застосування спеціального тарифу газопостачання для релігійних організацій.

З огляду на карантинні умови, обговорено стан підготовки та запасні сценарії традиційних масових заходів: Сімейної ходи (5 червня), Національного Дня молитви (12 червня), Дня подяки Господу у вересні тощо.

«Будьмо пильними до обставин та розуміймо Божий час, щоб іти чи стояти. Голос Церкви Христової має звучати для умиротворення одних і натхнення інших» підсумовує після завершення зустрічі Анатолій Гаврилюк, Головуючий у Раді, повідомляє repcu.org.

 

 

Попередня Під час засідання Комітету старші служителі зосередили увагу на сфері благовістя, душеопікунства та державно-церковних стосунків
Наступна У КМО оновився склад керівників відділів

Вам також може сподобатися

Новини

В Софійському Соборі молилися за Україну, незважаючи на обстріли Києва російськими ракетами

Молитовний захід «Звернення до Всевишнього про захист та збереження України»

Молодіжне служіння

Молодь Київських церков провела спільний вікенд за містом

9-11 липня молодь десяти київських церков провела GoKyivFest 2021. Захід