Ретрит для дівчат на тему «Мої емоції» відбувся на Волині
5 Липня, 2024 787 Переглядів

Ретрит для дівчат на тему «Мої емоції» відбувся на Волині

Ретрит про «Мої емоції» для дівчат 25+ відбувся 28-30 червня в с. Заозерне Волинської обл. 45 учасниць приїхали із різних областей України: Волинської, Житомирської, Львівської, Полтавської, Чернігівської, Донецької, Дніпровської та Херсонської.

Організовувала захід Мирослави Денисюк із командою жіночого служіння, до якої ввійшли дівчата з луцьких церков, повідомляє сайт vhve.com.ua.

Головна спікерка заходу — Анна Веренич, служителька жіночого служіння з Херсонської області.

Кожного дня під час семінарів дівчата вивчали природу емоції: їх особливості, вплив, говорили й про те, як із ними справлятися.

Беззаперечно, Бог — Творець емоцій. Загалом вони нейтральні, але виражати їх можна по-різному. Упродовж трьох днів учасниці ретриту навчались ділитися своїми емоціями з Богом: «Виливай своє серце, мов воду, навпроти обличчя Господнього!…» Плач Єремiї 2:19

Це був час зупинки, зцілення й відновлення для подальшого руху вперед через арт-терапію, семінари, спілкування, прогулянки, дружню атмосферу та споглядання краси Божого творива. Час, коли можна було заглянути у своє серце й подивитися, чи немає в ньому сфер, до яких ми своїм «ніколи» чи неправильними рішеннями закрили вхід Богу.

Основне гасло закарбувалося надовго: «Дівчата, жінки, знаходьте час для спільності з Богом як в таємних кімнатах, так і під час спілкування одна з одною».

Наталія НОСАЛЮК.

Попередня Навчання за програмою «Долаючи лихо» пройшли душеопікуни м. Запоріжжя
Наступна Головні події із життя братерства на Рівненщині за червень в короткому хронологічному огляді

Вам також може сподобатися

Новини

У Києві презентували книгу про невинно ув’язнених довічників, на захист яких виступили правозахисники та церкви

10 лютого в Українському кризовому медіацентрі презентували книгу «Довічне ув’язнення:

Новини

У Броварах на Різдво дітям  та їх батькам нагадали про справжній сенс свята

Церква «Шлях Життя» у Броварах на Київщині організувала незабутнє свято