Листопад 28, 2022 0 485 Переглядів

У Рівному на території офісу УЦХВЄ встановили палатку для обігріву та допомоги людям

З настанням морозів на території офісу Рівненського обласного об’єднання УЦХВЄ було розпочато процес встановлення пункту обігріву – палатки, де бажаючі зможуть отримати першу допомогу, зігрітися, скористатися необхідними послугами, зарядити свій гаджет у разі тривалого відключення світла.

Завітавши до офісу, рівненчани матимуть змогу попити гарячого чаю, отримати безкоштовний доступ до мережі інтернет, заховатися в укритті під час повітряної тривоги.

Встановлена палатка працює за принципом «пунктів незламності», які тепер відкриваються в багатьох місцях, адже тут є опалення, вода, світло, мобільний зв’язок, інтернет, живлення для мобільних пристроїв, місце для відпочинку, все необхідне для мами і дитини, аптечки.

У даному місці одночасно можуть перебувати декілька десятків людей.

«У цей непростий час, коли настають морози і по всій країні відключається електроенергія, ми шукаємо можливості, як можна допомагати людям, рятуючи їхнє життя. Дякуючи співпраці із закордонними нашими спонсорами, зокрема, місії «GAIN», ми отримали чудову багатофункціональну палатку та генератори, що дозволили нам облаштувати місце для тимчасової допомоги. Важливо, що в даному місці буде надаватися також моральна та духовна підтримка людям», – розповідає старший пресвітер Української Церкви Християн Віри Євангельської Олександр Коток.

Нагадаємо, що офіс Рівненського обласного об’єднання знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Василя Червонія, 32а (колишня назва – вул. Гагаріна).

Олександр Геніш.

Попередня Балаклія – з перших днів після деокупації церква стала місцем, де збирають мешканці міста
Наступна Подарунок від Бога - родинам загиблих волонтерів подарували власне  житло на Київщині (РЕПОРТАЖ)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Международный Конгресс ХВЕ: день второй. Слово о простоте, умении слушать Духа Святого и миссионерстве

ЛЬВОВ, 11 октября 2013 г. Утреннее пленарное заседание началось с поздравлений от Министра культура Украины Леонида Новохатько, председателя PEF…

Новини братерства

Тисячі учасників молодіжного з’їзду ЦХВЄУ підписали звернення до Президента України про захист сімейних цінностей

З огляду на інформацію, оприлюднену на офіційному сайті Конституційної Комісії про те, що пропонується видалити зі статті 51 Конституції визначення шлюбу…

Новини братерства

Михайло Паночко зустрівся з українськими філософами та релігієзнавцями

          На запрошення керівництва Інституту філософії імені Г.С.Сковороди НАН України старший єпископ  ЦХВЄУ Михайло Паночко 17 травня 2013 зустрівся з колективом Інституту. Адже науковці завжди мають інтерес щодо  стану, тенденцій та розвитку п’ятидесятницького руху в Україні та загалом в світі.