Квітень 21, 2023 0 373 Переглядів

Запрацював сайт Рівненського обласного об’єднання УЦХВЄ

Рівненське обласне об’єднання УЦХВЄ відтепер має офіційний сайт. Він слугуватиме своєрідною візитівкою Об’єднання, де можна буде ознайомитися з історією, структурою та основною діяльністю. Також отримати інформацію про служителів, рішення братерства та новини.

«Про необхідність такого ресурсу мова йшла ще раніше. Соцмережі, де ми публікуємо контент про роботу церков, у будь-який момент можуть змінити, наприклад, правила публікації постів, або політику щодо релігійного контенту. Сайт же – це наша інтелектуальна власність, яку ми повністю контролюємо. Він незалежний від соцмереж та розміщені на ньому дописи, можемо поширювати на будь-якій соціальній платформі. Інформація тут зберігається необмежений час, таким чином вся історія життя братерства буде фіксуватися», – розповідає розробник та адміністратор сайту Олександр Геніш.

Сайт має десктопну, планшетну та мобільну версії. На даний час на сайті є можливість переглядати актуальні новини за різними категоріями (новини світу, України, Рівненщини) та відділами (місіонерського, молодіжного, освіти, благовістя, доброчинності та ін.)

У розділі «Про нас» ви ознайомитесь із віровченням Церкви, історичною довідкою братерства, складом обласної ради.

У розділі «Медіа» доступні електронні версії газети «За віру Євангельську», відео, інтерв’ю, блоги служителів, перелік християнських ресурсів та церков, в яких здійснюються трансляції богослужінь.

Також реалізована можливість пошуку адрес церков, їх місцеперебування на карті, контактів служителів.

Окрім того, незабаром працюватиме онлайн магазин християнських книг та інших товарів.

Старші служителі об’єднання радо підтримали розвиток медіаслужіння, розуміючи його важливість в умовах сьогодення. Було знайдено спонсорів, які підтримали даний проєкт.

«Церква має бути представлена на всіх рівнях, маємо використовувати різні методи для донесення людям вічного Євангелія. Нині більшість людей проводять час в інтернеті, ми живемо в час технологій, цифрового світу. Люди мають знати хто ми, у що віримо, чим займаємось. Ми маємо бути завжди відкриті, доступні», – переконаний єпископ Олександр Коток.

Адреса сайту: https://chve.rv.ua/

Дивитися відео огляд сайту: https://www.youtube.com/watch?v=UHOOvcO4-48

Попередня «Бог не залишає! Він благословляє»: майже 2700 дітей з Херсону та Чорнобаївки отримали пасхальні подарунки від Рівненщини
Наступна «В час війни люди поспішають жити, створюючи сім’ї» - інтерв’ю з єпископом Миколою Синюком

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Доля України не в руках політиків, а в руках Ісуса Христа»

– зауважив старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко на відкритті ювілейного XV Всеукраїнського фестивалю християнської молоді, який розпочався у четвер, 5 липня, поблизу міста Малину,  що на Житомирщині.

Новини братерства
Новини братерства

Біблії українською мовою видано в новому форматі: подарункові, для дітей, підлітків, молоді…

   17 грудня  відбулося засідання центрального правління Українського Біблійного Товариства (УБТ) в Києві по вул. Баумана, 18. Керівники УБТ прозвітували про роботу та презентували нові видання Біблії.