Червень 9, 2021 0 257 Переглядів

Спікери з Білорусі та України  послужили для молоді в таборі «Щастя поруч!»

Молодіжний рух «Щастя поруч!» провів на Київщині  перший християнський табір для молоді віком від 25 до 38 років. Захід тривав з 31 травня по 5 червня у мальовничому куточку села Кийлів Бориспільського району.

Центральною темою  табору стало питання побудови стосунків між молодими християнами та створення сім’ї.   Майже тридцять  сестер і  братів не тільки чудово відпочили, але й отримали багато цікавої  і корисної  інформації.

Серед спікерів, які сердечно послужили для молоді – подружжя з Білорусі Микола та Оксана Козел. Вони  разом з українськими колегами провели сім тренінгів на тему: «Міф про ідеальну людину», «Як проявляти любов»,  «Чого хочуть жінки», «Чекати чи шукати», «Як задовольняти потреби коханої людини».

Кожного дня у таборі була неперевершена атмосфера. Пісні біля багаття та теплі розмови цьому сприяли.

Директор табору Лілія Маковецька ділиться: «Відбулася просто революція у мисленні молодих людей. Приємно було спостерігати як Слово Боже та Божий порядок оживляють конкретні сфери життя молодих людей і цей процес відбувається просто на очах».

За її словами, після табору ніхто не залишився таким же, як був до цього, усі почувались однією родиною зі здоровою атмосферою і взаєминами.

«Ми всі надихнулися відкритістю молоді та практичним потужним посланням спікерів,- каже  керівник руху «Щастя поруч» Юрій Кавун. – Надалі плануємо робити такі табори не тільки для  України, але й запрошуватимемо молодь з інших країн».

Попередня Маніфест ВРЦіРО на захист прав дітей і сімей
Наступна Три миті благословень – нотатки сестринської конференції, що пройшла на Львівщині

Вам також може сподобатися

Новини

Села, знищені вогнем, чекають волонтерів

Волонтерська подорож на схід України редактора газети «Жива надія» Геннадія

Новини

На Софійській площі відбувся марафон із безперервного читання Біблії

5-8 липня на Софійській площі м. Києва відбувся цілодобовий марафон

Новини

«Реформи не підуть, поки не буде змінено людське серце» – Михайло Паночко під час зустрічі членів ВРЦіРО з послами країн G7

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко у складі Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій взяв участь у  зустрічі  із повноважними послами країн «Великої сімки» (G7)