Червень 9, 2021 0 794 Переглядів

Спікери з Білорусі та України  послужили для молоді в таборі «Щастя поруч!»

Молодіжний рух «Щастя поруч!» провів на Київщині  перший християнський табір для молоді віком від 25 до 38 років. Захід тривав з 31 травня по 5 червня у мальовничому куточку села Кийлів Бориспільського району.

Центральною темою  табору стало питання побудови стосунків між молодими християнами та створення сім’ї.   Майже тридцять  сестер і  братів не тільки чудово відпочили, але й отримали багато цікавої  і корисної  інформації.

Серед спікерів, які сердечно послужили для молоді – подружжя з Білорусі Микола та Оксана Козел. Вони  разом з українськими колегами провели сім тренінгів на тему: «Міф про ідеальну людину», «Як проявляти любов»,  «Чого хочуть жінки», «Чекати чи шукати», «Як задовольняти потреби коханої людини».

Кожного дня у таборі була неперевершена атмосфера. Пісні біля багаття та теплі розмови цьому сприяли.

Директор табору Лілія Маковецька ділиться: «Відбулася просто революція у мисленні молодих людей. Приємно було спостерігати як Слово Боже та Божий порядок оживляють конкретні сфери життя молодих людей і цей процес відбувається просто на очах».

За її словами, після табору ніхто не залишився таким же, як був до цього, усі почувались однією родиною зі здоровою атмосферою і взаєминами.

«Ми всі надихнулися відкритістю молоді та практичним потужним посланням спікерів,- каже  керівник руху «Щастя поруч» Юрій Кавун. – Надалі плануємо робити такі табори не тільки для  України, але й запрошуватимемо молодь з інших країн».

Попередня Маніфест ВРЦіРО на захист прав дітей і сімей
Наступна Три миті благословень – нотатки сестринської конференції, що пройшла на Львівщині

Вам також може сподобатися

Жива надія

Місіонери на Гаїті: про медичну допомогу, землетрус і Божу славу

Острівна країна Гаїті – одна з найбідніших у Центральній Америці