Червень 13, 2021 0 1065 Переглядів

Три миті благословень – нотатки сестринської конференції, що пройшла на Львівщині

28-30 травня 2021 року в затишній мальовничій місцині біля Львова пройшла триденна жіноча обласна конференція «Жінки віри» під гаслом: «Та все це сталося з ними як приклад, написано ж на науку нам» (1 Кор. 10:11). На конференцію були запрошені всі відповідальні за жіноче служіння в церквах і регіонах Львівщини.

Розпочав зустріч старший пресвітер Львівського обласного об’єднання церков ХВЄ Володимир Якимів. Служитель наголосив, хто для нас насправді Бог, і нагадав, на перший погляд, добре відому всім історію про Агар, проте кожне допитливе й відкрите перед Богом серце може взяти для себе з цієї історії чимало уроків. Бо всім нам час від часу доводиться робити вибір і приймати доленосні рішення, як свого часу це зробила Агар. І що в тих нелегких ситуаціях вибираємо ми? З якого джерела п’ємо? Чи насправді шукаємо Божої волі для себе, а чи керуємося людськими бажаннями й аргументами. А саме від цього залежить, хто «народиться» в результаті нашого вибору: «Ісак» чи «Ізмаїл».

Великим підбадьоренням для учасниць конференції стало свідчення відповідальної за жіноче служіння в церквах Західного регіону України Катерини Мацик. А великим благословенням – спів сім’ї Якимівих: самого брата Володимира, його дружини і трьох дітей.

Другий день конференції був особливо насиченим. Заступниця директорки департаменту жіночого служіння УЦХВЄ Людмила Бендус викладала скорочений курс «Жінки віри». Це було справжнє навчання – із конспектами, запитаннями, повторенням і тестами. А по вечері на запитання слухачок відповідала вже сама Людмила. Її особисте свідчення про пошуки Бога і Його дива й благословення теж стали уроком довіри Богові.

Третій день конференції припав на неділю, тож, як годиться, було проведене недільне зібрання. Ігор Клепач поділився свідченням про особисте шукання Бога і Його волі для себе і заохотив шукати цю волю за будь-яких обставин. А Мирослав Бендус наголосив на важливості вчитися віддавати Богові всі свої переживання і тягарі. Центральним віршем проповіді був обраний текст: «Покладіть на Нього всю свою журбу, бо Він опікується вами» (1 Петр. 5:7).

Музичний супровід цього благословенного недільного зібрання, безперечно, тішив не лише присутніх, а й Самого Отця, такими проникливими й щирими були пісні – і всім відомі, і авторські – у виконанні сім’ї Юзьвяків (батька, матері і двох доньок).

Три дні промайнули, як три миті. Правда, для ініціаторок конференції – відповідальної за жіноче служіння в церквах Львівщини Надії Потопник та адміністраторки Тетяни Мединської це були дуже відповідальні миті. Але попри все – благословенні. Як і завжди в такі моменти, роз’їжджатися не хотілося – так добре сестрам було разом відчувати доторк того вічного небесного блаженства від перебування в спільності один з одним і – з Отцем Небесним.

Поверталися додому сестри обновлені, повні завзяття служити і головне – сили від Господа робити все, до чого Він їх покликав, аж поки Він прийде.

Людмила БЕНДУС, координатор  Департаменту жіночого  служіння УЦХВЄ

Попередня Спікери з Білорусі та України  послужили для молоді в таборі «Щастя поруч!»
Наступна Шостий Національний день молитви відзначили в Україні 12 червня

Вам також може сподобатися

Новини братерства

МАХВЄ оголосила місяць молитви за Україну

   Традиційно щомісяця Міжнародна Асамблея Християн Віри Євангельської оголошує час посиленої молитви за служителів, духовне оновлення Церкви однієї або кількох країн, які є членами цієї християнської організації.

Новини братерства

Випробовуй діло своє. XVIII конференція місії «Голос надії»

18 липня 2012 року Християнська місія “Голос надії” зібрала своїх місіонерів на щорічну конференцію, яка проходила в мальовничому місці поряд з Олександрією, що на Рівненщині. В роботі конференції взяло участь близько 400 делегатів, які протягом трьох днів спільно навчалися, молилися та ділилися досвідом.

Новини братерства

Відділ праці з глухими УЦХВЄ презентував переклад Біблії мовою жестів

26 травня в Києві пройшла презентація унікального проекту – «Біблія мовою жестів». На захід з`їхалися гості з багатьох регіонів України. Серед них: працівники та керівники відділів по роботі з глухими людьми, освітяни, слабочуючі люди та їхні друзі…