Грудень 15, 2014 0 855 Переглядів

Вийшов друком щотижневик та планувальник на 2015 рік – добрі помічники у служінні пасторів

     Під редакцією відділу освіти ЦХВЄУ вийшла у світ корисна друкована продукція – щотижневик та планувальник на наступний рік.  Мета цих видань – не лише систематизувати та полегшити планування поточних справ служителя, але й допомогти їм поліпшити аналіз проведеної за рік роботи.

     Світ навколо швидко змінюється, останнім часом у паперового щотижневика з’явився конкурент – електронна записна книжка. Проте, паперові щотижневики все ще тримають позицію лідерів. По-перше, «рукописи не горять», тому ніякий вірус не «з’їсть» ваші важливі записи. По-друге, постійно носити з собою, наприклад, ноутбук – не практично. Тому найоптимальнішим варіантом для служителів був і залишається – щотижневик. Він добре підійде людині, яка багато часу проводить у дорозі, має щільний графік зустрічей, та часто виїжджає у відрядження.

     Зрозуміло, що назва «щотижневик» є умовною, оскільки він призначений для коротких нотаток і звітів. Дозволяє скласти плани на тиждень, місяць, рік. Практика показує, що людина, яка планує свій робочий день, встигає у житті набагато більше. Щотижневик надруковано українською та  російською мовами, має формат А5, одна сторінка – один робочий тиждень (64 сторінки). Кожен тиждень починається з цитати, яка може спонукати до роздумів чи надихати. На кожен день  зазначено певні місця з Біблії, дотримання цього плану допоможе за 2015 рік прочитати все Святе Писання.

     Окрім стандартних сторінок він має декілька додатків з корисною інформацією, наприклад, коротку історичну довідку про навчальні заклади Церкви християн віри євангельської України, сторінку з календарями на 2015 та 2016 роки, сторінки для нотаток, та інші інформаційні матеріали.

     Традиція дарувати ділові аксесуари, зокрема, щотижневик, збереглася і до сьогодні – отримати в подарунок гарну записну книжку не лише приємно, а й корисно. Щотижневик може бути подарунком партнерам служіння та гостям вашої церкви.

     «Планувальник 2015» – альбомного формату (А1). Надруковано українською мовою. Містить додаток з фотографіями служителів Церкви християн віри євангельської України.

     Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

1010_1

Попередня Звітна зустріч працівників Відділу освіти ЦХВЄУ
Наступна Українське Біблійне товариство на другому місці у світі по розповсюдженню Святого Письма

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Волинська Рада церков написала звернення до віруючих РФ

   «Цього року український народ зіткнувся з найбільшим випробуванням за 23-річну історію незалежності своєї держави. Ще недавно було немислимим те, що тепер стало жахливою дійсністю: воюють два народи, які так довго називали себе братніми, воюють люди, що вважаються одновірцями», – йдеться у зверненні.

Новини братерства

Новояворівська церква відзначила 20-річчя

   Помісна церква християн віри євангельської  у Новояворівську Львівської області розпочалася із невеличкої групи людей, що збиралися по приватних квартирах. У вересні церква відзначила своє 20-річчя, це була гарна нагода озирнутися назад і згадати милості Господні.

Новини братерства

Національний день молитви за Україну священнослужителі назвали історичним (ФОТО)

     18 червня 2016 р., у столичному Палаці спорту відбулася унікальна історична подія – служіння з нагоди Національного дня молитви за Україну.