Жовтень 3, 2022 0 480 Переглядів

У Кропивницькому віряни п’ятидесятницьких церков приймають переселенців у своїх домівках

Останні пів року Кіровоградська область, яка знаходиться майже в самому центрі країни, служить коридором для переселенців з тимчасово окупованих територій. Значна частина ВПО зупиняється в області, і з кожним днем таких людей більшає. Вони потребують допомоги з житлом, харчами та душевної підтримки. П’ятидесятницькі церкви Кіровоградщини активно допомагають переселенцям та біженцям.

Від початку російського вторгнення церкви області розповсюджують гуманітарну допомогу, співпрацюючи з церквами з інших областей та міжнародними благодійними організаціями.

Церква «Відкриті Двері» з м. Кропивницький, де служить старший пресвітер Кіровоградського обласного об’єднання УЦХВЄ Анатолій Філіпенко, у співпраці з Міжнародною місією World Vision International, доставила у родини переселенців понад 700 великих (по 23 кг) наборів з харчовими продуктами.

Від церков Рівненщини в область надійшла та була розповсюджена серед ВПО велика кількість заморожених страв швидкого приготування. Їх власноруч приготували члени рівненських церков, після чого доставили на Кіровоградщину.

Завдяки постійним пожертвуванням вірян, вдається забезпечувати вимушених переселенців одягом та речами найпершої необхідності. Мало того, оскільки церква поки що не має власного Дому молитви або приміщення, її члени активно приймають людей у своїх домівках. Так, п’ять сімей, які мають вільне житло, безплатно надали його сім’ям переселенців, котрі зможуть там перезимувати.

Церква у смт Павлиш Олександрійського району, де пастором служить В’ячеслав Федорів, своєчасно добудувала додаткове приміщення церкви. Тепер там розмістилися люди, котрі потребують житла. Окрім даху над головою, їх забезпечили усім необхідним.

Попри складнощі та виклики сьогодення, віряни області започатковують нові благодійні та євангелізаційні проєкти, які є благословінням для багатьох людей.

Текст: Єлисей Гавриленко

Фото: Ірина Федоріва, Вікторія  Філіпенко

Попередня «Якщо є плани, то є й майбутнє» - нотатки робочої наради Департаменту жіночого служіння
Наступна Яка роль Церкви й християнина в умовах війни, розмірковувала молодь на конференції у Тернополі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Львові відкрили нову церкву ХВЄ «Спільнота Преображення Христового»

За останні 10 років місто Львів пережило багато змін. До

Новини братерства

«Діяльність Церкви під час війни вселяє віру в нашу перемогу» – Михайло Паночко

Про те, як громади УЦХВЄ пережили рік військових лихоліть, з

Новини братерства

На Львівщині у рамках Міжнародного фестивалю надії пройшли служіння, присвячені Андріївському руху

   Тематичні богослужіння, присвячені так званому Андріївському руху, що є підготовчим етапом до Міжнародного фестивалю надії пройшли  14 грудня 2014 року в євангельських церквах…