Лютий 28, 2018 0 4210 Переглядів

Щоденник старшого єпископа УЦХВЄ – лютий 2018 р.

У лютому робочий графік старшого єпископа Михайла Паночка був насичений поїздками до областей України, адже на цей місяць припала основна частина звітно-виборних конференцій.

3-4 лютого Михайло Степанович відвідав Тернопільщину, де взяв участь у звітно-виборній конференції. Він поділився словом на тему «Навчімося жити по духу» та поблагословив на подальше служіння новообраного (вже вдруге) старшого пресвітера церков ХВЄ Тернопільської області Віталія Яцюка та його заступників.

4 лютого відвідав церкву у м. Ланівці, що на Тернопільщині, де взяв участь у служінні, присвяченому спомину смерті Господньої.

5 лютого у Євангельській теологічній семінарії (м. Київ) Михайло Паночко провів зустріч із представником Національного Слов’янського Дистрикту Асамблей Божих США Віктором Лімонченком. Разом із президентом ЄТС Василем Войтовичем вони обговорили можливість участі служителів з-за океану у розвитку навчальних проектів за програмою «400 церков – за п’ять років».

6 лютого старший єпископ УЦХВЄ у складі Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій взяв участь у зустрічі із повноважними послами країн «Великої сімки» (G7), метою якої було налагодити взаємодію та постійний діалог.

10 лютого обласна звітно-виборна конференція відбулася у м. Львові на базі церкви «Голгофа». Понад 170 делегатів із 74 церков області взяли участь у таємному голосуванні за результатами якого абсолютною більшістю голосів на пресвітерське служіння в області знову було обрано Володимира Якиміва. Його першим заступником обрали пастора Віктора Семенюка.

Старший єпископ послужив проповіддю та відповів на запитання пасторів. Також під час конференції  своїми настановами служителям поділився старший пресвітер Волинської області Михайло Близнюк та новообраний старший пресвітер сусідньої Рівненської області Олександр Коток.

11 лютого у церкві ХВЄ «Христа Спасителя» у м. Луцьку Михайло Паночко взяв участь у рукопокладанні на пресвітерське служіння Євгена Мельничука, Ігоря Скоця і Анатолія Москвича. А також двох дияконів – Федора Громика і Юрія Кравчука. Він дав наставлення рукопокладеним, роз’яснивши із Божого Слова їхні права та обов’язки у служінні. А церква одностайно підтримала своїх служителів та обіцяла, що буде коритися і поважати їх.

Цього ж дня Михайло Паночко провів богослужіння у церкві с. Підгайці, старшим пастором якої служить Михайло Близнюк. Там відбулося рукопокладання на пресвітерське служіння Петра Оніщука, батько якого Феодосій Оніщук довгі роки ніс пасторське служіння у цьому селі, він також узяв участь у рукопокладанні.

16 лютого відбулася звітно-виборна конференція на Вінниччині, під час якої вкотре на пресвітерське служіння було обрано Василя Любчака. Регіональний єпископ Юрій Веремій та старший єпископ поділилися словом, спонукаючи служителів, щоб більш ревно і щиро працювати на ниві Божій. Михайло Паночко закликав служителів до новозавітних відносин, щоб їхні проповіді завжди були Христоцентричними.

17 лютого у Домі молитви церкви «Благодать», в м. Чернівці, де пастором служить Павло Майкан, відбулася звітно-виборна конференція обласного об’єднання церков ХВЄ Чернівецької області. Привітати учасників приїхали двоє братів із церков ХВЄ Румунії (загалом в області діє понад 30 румуномовних громад), а також голова обласної ради Іван Мунтян.

Церквами Чернівеччини ведеться значна євангелізаційна робота та потужна соціальна праця, проводиться багато дитячих таборів. Під час конференції, на яку прибули майже дві сотні делегатів із 79 церков області, старшим пресвітером вкотре було обрано єпископа Петра Карпова.

18 лютого Михайло Паночко служив ще в одній церкві Чернівців – «Вефіль». У своїй проповіді він торкнувся питань поведінки віруючих людей.

Цього ж дня старший єпископ відвідав церкву в с. Волоки (пастор Федір Горда), де проповідував на тему: «Допевняйтеся, що є приємне для Господа».

А на вечір – послужив на обласній молодіжній конференції, що відбулася у чернівецькій церкві «Благодать». Це з’їздне молодіжне зібрання проходило під гаслом «Серце чисте створи мені, Боже, і тривалого духа в моєму нутрі віднови». Після проповіді десятки молодих людей вийшли на молитву за духовне обновлення.

23 лютого Михайло Паночко відвідав Дніпропетровщину, де взяв участь у звітно-виборній конференції. За результатами голосування більшістю голосів старшим пресвітером обласного об’єднання церков ХВЄ на черговий термін (чотири роки) було обрано єпископа Михайла Мокієнка.

24 лютого звітно-виборна конференція відбулася у м. Запоріжжі. З трьох кандидатів на посаду старшого пресвітера було обрано пастора церкви «Христос є відповідь» Андрія Лисенка.

Попередня «Його голос пробивався через «залізну  завісу», щоб надихати братів по вірі», - Михайло Паночко надіслав співчуття родині Біллі Грема 
Наступна У 2018 році Національний день молитви за Україну відзначатимемо 2 червня (ВІДЕО)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Криворізька церква «Вефіль» відсвяткувала віковий ювілей

У Кривому Розі в неділю, 10 жовтня, церква «Вефіль» святкувала

Новини братерства

Всім церквам християн віри євангельської України:

     Дорогі брати, дорогі сестри, дорога наша молоде!  Звертаюся до Вас у цей доленосний для України час з великою просьбою і закликом встати в проломі за нашу країну у молитві та пості з 20 по 22 лютого (триденний загальний піст) і щоденно…

Новини братерства

Різдвяне привітання старшого єпископа ЦХВЄУ Михайла Паночка (ВІДЕО)

Дорогі брати та сестри у Христі Ісусі! Від усього серця вітаю вас із надзвичайно чудовим та радісним святом Різдва Христового. Кожного разу, коли ми згадуємо цю славну подію в історії людства, ми наче причалюємо до тихої пристані після плавби у бурхливому життєвому морі. Небесним спокоєм та любов’ю наповнюють наші серця слова: «Бо Дитятко народилося нам, Син даний нам, влада на раменах Його»  (Ісаї 9:5).