Березень 20, 2012 0 838 Переглядів

У м. Тбілісі відбулась зустріч представників п’ятидесятницьких церковних об’єднань та місій

З 16 по 18 березня у рамках налагодження місіонерської співпраці та обміну досвідом у м. Тбілісі відбулась зустріч представників  п’ятидесятницьких церковних об’єднань та місій.
Представники Росії, Узбекистану, Таджикистану, Вірменії, Грузії, Киргизстану, Казахстану, Білорусії, Китаю, Швеції, США разом обговорили питання щодо того, як покращити зусилля на місіонерських полях, щоб досягнути Євангелією Христовою недосягнуті народи.
Зустріч закінчилася спомином страждань і смерті Ісуса Христа – хлібопереломленням і спільною щирою молитвою. Церкву ХВЄ України на зустрічі представляв єпископ Микола Синюк.

Попередня Всеукраїнська Рада Церков заявляє про недоліки Закону про захист персональних даних
Наступна У Хмельницькому з’явилася «Благодать Христа»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Пастор Віталій Яцюк: «Ми завезли допомогу на блокпост, а наступного дня його обстріляли з «Градів». Хлопці, яким ми свідчили, загинули…»

   Ця розмова  із старшим пресвітером Тернопільської області Віталієм Яцюком відбулася в канцелярії братерства у Києві, через кілька днів після того, як він повернувся із зони АТО.

Новини братерства

В Полицях святкували 90 річницю Церкви

30 вересня 2012року церква християн віри євангельської села Полиці Володимирецького району на Рівненщині  святкувала 90 річницю Церкви і Свято Подяки.

Новини регіонів

Свято для дітей війни влаштували у харківській церкві «Ковчег»

У передмісті Харкова, в селищі Пісочин, церква «Ковчег» (пастор Федор