Липень 10, 2013 0 1343 Переглядів

Дитячий табір на Закарпатті

     Організаторами цього табору стали християни вихідці з України і Білорусі, які мешкають у США. Один з них Вадим Дунчик, має шестирічний досвід роботі з дітьми недільної школи. Саме йому Бог поклав на серце, провести такий табір для дітей у селі Ком’яти. Пастор місцевої Церкви благословив його на це діло.

      Під час табору, діти села мали нагоди більше ознайомитися з християнськими цінностями, прославляли у піснях Бога, брали участь в різних конкурсах та іграх, за що отримували призи і подяки від організаторів.

     Табір було розраховано, на 80 дітей, однак на практиці бажаючих виявилося більше – його відвідало 127 дітей. Для місцевої церкви ХВЄ с. Ком’яти проведення такого табору на базі дитячого закладу «Перлина» бідо вперше.

          Прес-центр ЦХВЄ Закарпаття

Попередня Фільм «Послідовники вчення, що змінило їх світ» першими побачили учасники Малинського молодіжного з’їзду
Наступна «Малинфест- 2013»: фестиваль християнської молоді, який подарував радість і силу Духа

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Київський чоловічий камерний хор взяв часть у фестивалі духовної музики та співу на Співочому полі

20 липня на Співочому полі в Києві (Печерський ландшафтний парк) відбувся Фестиваль духовної християнської музики та співу, в якому взяли участь музичні колективи різних християнських конфесій.

Новини регіонів

Новий дім молитви у Стрілках будували чотири роки

9 червня 2013 року відбулося урочисте посвячення дому молитви у селі Стрілки, Самбірського району Львівської області. Понад чотириста чоловік з’їхалися із усіх усюд Західної України щоби привітати місцеву громаду віруючих.

Новини регіонів

Більше тисячі молодих людей навчалися реалізовувати своє покликання під час конференції у Рівному

До цього дня неабияк готувались… У процесі підготовки до конференції