На Чернігівщині християнська молодь служить людям у товаристві сліпих

28 липня молодь церкви «Добрий Самарянин» міста Прилуки, що на Чернігівщині, відвідала з євангелізацією Українське товариство сліпих (УТОС).
Команда мала на меті не просто передати закладу харчові продукти, а й розказати про Того, Хто може змінити їхнє життя. Молодь співала пісні прославлення, брати проповідували.
Було помітно, що серця слухачів відкривалися все більше і більше. Дехто з пацієнтів закладу не міг стримати сліз. Люди просили молодь, щоб за них помолилася.
Усі разом щиро просили Господа про мир в Україні. Молодь раділа через те, що їхнє служіння принесло для когось радість і надію!
Андрій Варшавський.
Вам також може сподобатися
У КБІ вручали дипломи випускникам першої групи служителів для людей з вадами слуху
У п’ятницю, 23 жовтня у Київському біблійному інституті святкували випуск. Цього року разом з іншими групами уперше в КБІ завершила навчання спеціалізована група служіння людям з вадами слуху…
Євангелізація у спецодягу – віруюча молодь Івано-Франківська взялася за прибирання міста
12 березня 2016 молодь Івано-Франківської церкви ХВЄ разом із друзями з місіонерської школи м. Ковеля провели євангелізацію, поєднавши її з суспільно-корисною працею – прибиранням території.
«Хто стоїть – дивись, щоб не впав» – Михайло Паночко послужив на конференції служителів Львівщини
«Важливість та особливості пасторського керівництва» – тема семінару, який відвідали


