Серпень 6, 2022 0 445 Переглядів

На Чернігівщині християнська  молодь служить людям у товаристві сліпих

28 липня молодь церкви «Добрий Самарянин» міста Прилуки, що на Чернігівщині, відвідала з євангелізацією Українське товариство сліпих (УТОС).

Команда мала на меті не просто передати закладу харчові продукти, а й розказати про Того, Хто може змінити їхнє життя. Молодь співала пісні прославлення, брати проповідували.

Було помітно, що серця слухачів відкривалися все більше і більше. Дехто з пацієнтів закладу не міг стримати сліз. Люди просили молодь, щоб за них помолилася.

Усі разом щиро просили Господа про мир в Україні. Молодь раділа через те, що їхнє служіння принесло для когось радість і надію!

Андрій Варшавський.

Попередня Незважаючи на постійну загрозу обстрілів і ракетних атак, у Миколаєві провели багатолюдне жіноче зібрання
Наступна Служіння церкви в умовах війни було центральною темою конференції у Рівному

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Результати дослідження «Інтеграція молодої людини у християнську спільноту»

Молодіжна конференція східного регіону відбулась на прикінці березня 2011 року, під час якої організаторами було проведено анкетування серед молоді. Анкети заповнили 443 учасники.

Результати дослідження виявились наступними:

Новини братерства

Комітет єпископів ЦХВЄУ оголосив сім тижнів посту й молитви за Україну

      На виїзному засіданні Комітету ЦХВЄУ, що відбулося 10 липня на Житомирщині, де цими днями проходить Молодіжний з’їзд церков братерства, було прийнято рішення оголосити всеукраїнський піст і молитву за ситуацію в Україні та духовне відродження нашого краю.

Новини братерства

Старший єпископ Михайло Паночко: «Зважаючи на обстановку в країні, вважаю, що Всеукраїнська Рада Церков має ініціювати зустріч із Президентом України»

  Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко вважає, що ВРЦіРО має прийти на допомогу Президенту України…