Серпень 4, 2022 0 244 Переглядів

Незважаючи на постійну загрозу обстрілів і ракетних атак, у Миколаєві провели багатолюдне жіноче зібрання

У суботу, 9 липня, у Миколаєві в церкві «Віфанія» було проведено жіноче служіння, на якому були присутні як віруючі, так і невіруючі жінки. Більше 1300 невоцерковлених жінок, які приходили на зібрання в неділю і четвер, відвідали і цей захід.

Служіння проходило із участю директорки Департаменту жіночого служіння УЦХВЄ Віри Деркач та координатора служіння вдовам Зої Виборної. Разом з ними жінкам служили відповідальні за сестринське служіння в церквах Миколаївщини Лідія Іванченко, Антоніна Оселедченко та  Ірина Гринько.

Розпочав служіння і закликав до молитви старший пастор церкви «Віфанія» В’ячеслав Кравчук. «Сьогодні багато наших сестер хочуть сказати вам добрі слова і важливі речі для вашої душі, вашого життя і вашої сім’ї»  – звернувся до присутніх сестер старший пастор.

Співом на служив співочий гурт братів Геліверів. Проводились семінари, звучали свідчення сестер про Божу роботу в їхньому житті.

Віра Деркач, яка вже багато років очолює сестринське служіння, провела бесіду із присутніми жінками, свідчила, як Бог беріг та чудно захищав її у житті. За основу своєї промови Віра Іванівна взяла Псалом 90. Цитуючи його, вона робила наголос на актуальності і дієвості кожного вірша цього псалму у наш час. Вона також зробила заклик до молитви покаяння та до молитви за всіх присутніх жінок і їхніх дітей.

Жінки щиро молилися за свої родини, за рідний Миколаїв, що щодня потерпає від обстрілів та ракетних атак, за всю Україну.

Після зібрання звучав спів, під час якого жінки, які бажали, підходили привітати сестер, та ставили свої  запитання, ділилися наболілим, маючи можливість, щоб за низ помолилися особисто.

Попередня Господь відкликав у небесну країну свого сина, благодійника і патріота Петра Кравчука
Наступна Служіння церкви в умовах війни було центральною темою конференції, що відбулася в Рівному

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Як одесити святкували День подяки

Старобазарний сквер, що в центрі Одеси, 10 жовтня став осередком

Новини регіонів

Розкривши потенціал місцевої громади, можна досягти неабияких результатів: досвід церкви «Благодать» м. Вараш

Недільний ранок, зал вщент заповнений людьми. Відчувається піднесена атмосфера, незвичайна

Новини регіонів

Юнаки – ви сильні?

З 27 по 29 липня в с. Рованці, що поблизу Луцька, відбувся II Волинський з’їзд молоді ХВЄ, який зібрав близько тисячі молодих людей із церков усієї області.