Серпень 4, 2022 0 742 Переглядів

Незважаючи на постійну загрозу обстрілів і ракетних атак, у Миколаєві провели багатолюдне жіноче зібрання

У суботу, 9 липня, у Миколаєві в церкві «Віфанія» було проведено жіноче служіння, на якому були присутні як віруючі, так і невіруючі жінки. Більше 1300 невоцерковлених жінок, які приходили на зібрання в неділю і четвер, відвідали і цей захід.

Служіння проходило із участю директорки Департаменту жіночого служіння УЦХВЄ Віри Деркач та координатора служіння вдовам Зої Виборної. Разом з ними жінкам служили відповідальні за сестринське служіння в церквах Миколаївщини Лідія Іванченко, Антоніна Оселедченко та  Ірина Гринько.

Розпочав служіння і закликав до молитви старший пастор церкви «Віфанія» В’ячеслав Кравчук. «Сьогодні багато наших сестер хочуть сказати вам добрі слова і важливі речі для вашої душі, вашого життя і вашої сім’ї»  – звернувся до присутніх сестер старший пастор.

Співом на служив співочий гурт братів Геліверів. Проводились семінари, звучали свідчення сестер про Божу роботу в їхньому житті.

Віра Деркач, яка вже багато років очолює сестринське служіння, провела бесіду із присутніми жінками, свідчила, як Бог беріг та чудно захищав її у житті. За основу своєї промови Віра Іванівна взяла Псалом 90. Цитуючи його, вона робила наголос на актуальності і дієвості кожного вірша цього псалму у наш час. Вона також зробила заклик до молитви покаяння та до молитви за всіх присутніх жінок і їхніх дітей.

Жінки щиро молилися за свої родини, за рідний Миколаїв, що щодня потерпає від обстрілів та ракетних атак, за всю Україну.

Після зібрання звучав спів, під час якого жінки, які бажали, підходили привітати сестер, та ставили свої  запитання, ділилися наболілим, маючи можливість, щоб за низ помолилися особисто.

Попередня Господь відкликав у небесну країну свого сина, благодійника і патріота Петра Кравчука
Наступна На Чернігівщині християнська  молодь служить людям у товаристві сліпих

Вам також може сподобатися

Новини

Сестри Києва та області об’єднують зусилля у служінні жінкам

Нарада відповідальних за жіноче служіння церков Київського міського об’єднання та об’єднання церков ХВЄ Київської області відбулася 5 грудня 2018 р. 

Новини регіонів

У Березному на Рівненщині поруч з церквою відкрили дитячий майданчик

Відтепер дітлахи з міста Березного зможуть бавитися на новому дитячому

Новини регіонів

Сестри з Волині відвідали жіночу конференцію «Прийдіть і побачте» у Львові

     На жіночу конференцію «Прийдіть і побачте», що відбувалася у рамках Фестивалю надії, прибуло близько 700 сестер із Західного регіону України, у тому числі і з Волині. Зустріч відбулася у приміщенні центральної церкви ЄХБ Львова.