Серпень 3, 2022 0 162 Переглядів

Єпископ Юрій Веремій: «У Варшаві рукопоклали на служіння десятеро служителів»

На сьогодні в Польщі вже діє близько двадцяти церков, що належать до УЦХВЄ. Багато людей відвідують зібрання, навертаються до Господа, народжуються згори та вступають у заповіт з Господом через святе водне хрещення. А тому дедалі гострішою стає потреба у вірних і посвячених служителях.

І Бог задовольняє цю потребу. 31 липня 2022 року у церкві «Слово віри» у Варшаві (Польща), відбулося урочисте рукопокладення нових служителів УЦХВЄ в Європі.

На служіння старшого пресвітера УЦХВЄ в Польщі рукопоклали Олександра Дем’яненка. На пасторське служіння  благословили трьох братів — Юрія Попа, Максима Магдюка та Михайла Войтюка. Ще шістьох (Івана Семенова, Богдана Полуситка, Олександра Киптача, Павла Ващишина, Павла Мʼясникова, Олександра Мельника) — на дияконське служіння.

Служіння рукопокладення звершили старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко та старший єпископ п’ятидесятницької церкви Польщі (Kościoła Zielonoświątkowego) Марек Камінський.  Разом з ними за благословіння служителів помолились координатор діяльності громад УЦХВЄ у країнах Західної Європи Юрій Веремій, перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок, а також пастори Володимир Прит, Микола Климчук.

«Слава Богу за Церкву Божу, за поширення Євангелія в Польщі, за служителів, братів і сестер, котрі ревно служать Богові та Його народу, особливо у час війни» –  каже Юрій Веремій.

Варшавська церква «Слово віри» продовжує надавати допомогу тисячам біженців із зони бойових дій, регулярно відправляє до України гуманітарну допомогу. Для цього було взято в оренду величезний склад, де завдяки співпраці з багатьма церквами Європи, Америки, Канади, благодійними організаціями, тощо, регулярно збирають і формують гуманітарні вантажі. Це контейнери  з одягом, продуктами, медикаментами, засобами першої необхідності. Їх відправляють і на передову, і в регіони, які опинилися на межі гуманітарної катастрофи.

«Бажаємо дорогим братам і сестрам і надалі зміцнюватися духом, зростати в служінні для слави Господа, пам’ятаючи, що праця їхня недаремна перед Господом», – говорить Юрій Веремій.

Попередня Господь продовжує додавати спасенних до Його Церкви – Полтавщина
Наступна Господь відкликав у небесну країну свого сина, благодійника і патріота Петра Кравчука

Вам також може сподобатися

Новини

Закликаємо молитися про Індію!

Пастори з Індії закликають світову християнську спільноту до посиленої молитви

Новини

Заява ВРЦіРО щодо нападів на ґрунті релігійної ненависті

З почуттями смутку й обурення ми сприйняли звістку про вбивство

Новини

У західних областях України церкви активно приймають людей, які виїхали з-під обстрілів

​​Церкви ХВЄ західних областей України переобладнали всі доступні приміщення, включно