Серпень 2, 2022 2 819 Переглядів

Господь продовжує додавати спасенних до Його Церкви – Полтавщина

22 роки поспіль Полтавська церква «Нове життя» проводить водне хрещення на березі  річки Ворскла. Не дивлячись на війну в країні, 30 липня 2022 року не було винятком. 

До свята в Полтаві приєдналися церкви із Диканьки, Супрунівки, Машівки, а також Краснограду Харківської області. Обітницю служити Богові склали 17 осіб. Серед охрещених виявилося двоє жінок, котрі через війну змушені були залишити свої домівки в Харківській області та приїхати на Полтавщину. Тут їх зустріла  церква, яка активно послужила словом та ділом, у наслідок чого жінки прийняли рішення стати частиною церкви та прийняти водне хрещення.

Зі словом настанови до охрещуваних звернулися їхні пастори: Євген Сорока церква «Нове життя» (Полтава), Михайло Мухар церква «Нове життя» (Супрунівка), Василь Медведь церква «Відродження» (Диканька), Юрій Стефінів церква «Джерело життя» (Красноград), а також старший пресвітер Полтавського обласного об’єднання УЦХВЄ Михайло Роман.

Після молитви та загальної фотографії всі присутні перейшли до води, де й звершувалося основне дійство цього зібрання. «Вірую. Обіцяю» – твердо відповідали охрещувані на запитання пасторів. Вони виявляли віру в Ісуса як особистого Господа і Спасителя та урочисто давали обіцянку служити Йому в чистій та добрій совісті.

Кожен раз водне хрещення є святом, яке надихає церкву продовжувати благовістити та служити невіруючим людям, щоб в наступному році побачити їх серед нових членів церкви Ісуса Христа.

На наступний день, у неділю, в місцевих церквах охрещених братів і сестер вітали та дарували пам’ятні свідоцтва. А також вони вперше брали участь у Вечері Господній.

Олег Ремінець, Полтавщина

 

Попередня У неділю церкви семи сіл Лановецького району на Тернопільщині провели водне хрещення
Наступна Єпископ Юрій Веремій: «У Варшаві рукопоклали на служіння десятеро служителів»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

У Сумах провели сімейні семінари для служителів

  16 травня служителі церков Сумської  області разом зі своїми дружинами зібралися в обласному центрі, де мали можливість прослухати семінари на сімейну тематику.

Новини братерства

Розпочав роботу «Малинфест-2014»

    Мабуть, за всю історію проведення молодіжних з’їздів ЦХВЄУ тема єдності і миру ще не була настільки актуальною.  Сімнадцятий фестиваль, який цього року проходить під девізом «Один Господь, одна віра, одне хрещення» триватиме з 9 по 16 липня.

Новини регіонів

Церква «Ковчег Спасіння» у місті Миколаєві щодня готує обіди для сотні людей

Із самого початку повномасштабного вторгнення миколаївська Церква ХВЄ «Ковчег Спасіння»