Серпень 2, 2022 2 241 Переглядів

Господь продовжує додавати спасенних до Його Церкви – Полтавщина

22 роки поспіль Полтавська церква «Нове життя» проводить водне хрещення на березі  річки Ворскла. Не дивлячись на війну в країні, 30 липня 2022 року не було винятком. 

До свята в Полтаві приєдналися церкви із Диканьки, Супрунівки, Машівки, а також Краснограду Харківської області. Обітницю служити Богові склали 17 осіб. Серед охрещених виявилося двоє жінок, котрі через війну змушені були залишити свої домівки в Харківській області та приїхати на Полтавщину. Тут їх зустріла  церква, яка активно послужила словом та ділом, у наслідок чого жінки прийняли рішення стати частиною церкви та прийняти водне хрещення.

Зі словом настанови до охрещуваних звернулися їхні пастори: Євген Сорока церква «Нове життя» (Полтава), Михайло Мухар церква «Нове життя» (Супрунівка), Василь Медведь церква «Відродження» (Диканька), Юрій Стефінів церква «Джерело життя» (Красноград), а також старший пресвітер Полтавського обласного об’єднання УЦХВЄ Михайло Роман.

Після молитви та загальної фотографії всі присутні перейшли до води, де й звершувалося основне дійство цього зібрання. «Вірую. Обіцяю» – твердо відповідали охрещувані на запитання пасторів. Вони виявляли віру в Ісуса як особистого Господа і Спасителя та урочисто давали обіцянку служити Йому в чистій та добрій совісті.

Кожен раз водне хрещення є святом, яке надихає церкву продовжувати благовістити та служити невіруючим людям, щоб в наступному році побачити їх серед нових членів церкви Ісуса Христа.

На наступний день, у неділю, в місцевих церквах охрещених братів і сестер вітали та дарували пам’ятні свідоцтва. А також вони вперше брали участь у Вечері Господній.

Олег Ремінець, Полтавщина

 

Попередня У неділю церкви семи сіл Лановецького району на Тернопільщині провели водне хрещення
Наступна Єпископ Юрій Веремій: «У Варшаві рукопоклали на служіння десятеро служителів»

Вам також може сподобатися

Історія цервки

Серце, віддане служінню Богові – старійшина Іван Іванович Федоров відійшов у вічність

6 лютого 2021 року відійшов у вічність старійшина УЦХВЄ, колишній

Новини братерства

Лише 17% українців вважають релігійне виховання в сім’ї важливим

Чи може Церква в діалозі з державою опертися на підтримку суспільства? Таким було одне з ключових питань чергового засідання постійно діючого круглого столу «Релігія і влада в Україні: проблеми взаємовідносин», що пройшов 23 квітня 2013 року в Києві з ініціативи Центру Разумкова та Фонду Конрада Аденауера.

Новини братерства

Комітет  УЦХВЄ продовжив термін перебування на посадах старших  пресвітерів низки областей

Рішенням Комітету УЦХВЄ від 31 березня 2022 р. продовжено повноваження