Грудень 29, 2022 0 447 Переглядів

Вийшов друком черговий, четвертий, номер журналу «Благовісник»

В переддень Різдвяних свят вийшов друком останній, четвертий, у цьому році номер журналу «Благовісник». Його тема: «Пастир, служитель, лідер. Християнське лідерство сьогодні».

Відкривають номер проповіді служителів УЦХВЄ єпископа Олександра Котка «Мир у церкві Христовій» та старшого єпископа Михайла Паночка «Хай ваше серце не тривожиться», у яких даються поради як віруючим реагувати на виклики сьогодення. Цій же темі присвячені замітки старшого служителя Вінницького об’єднання УЦХВЄ Василя Любчака: «Я вірю, що Господь сильно благословить Україну» та Марії Федоранич «Як вижити в умовах війни».

Тематичну підбірку відкриває уривок із книги-бестселлера Освальда Сандерса «Духовне лідерство». Продовжують тему статті Федора Райчинця, Олександра Нєгрова, Олександра Савича, Сергія Чепари, Лео Франка, Миколи Романюка. Редакція також провела бліц-інтерв’ю «Що значить бути християнським лідером?».

Протистоянню Дитріха Бонхьоффера диктаторській владі Гітлера в історичній рубриці розповідає стаття «Праведник проти Третього рейху».

Автор Дмитро Довбуш виводить духовні уроки з історії економічного прориву Сінгапура у матеріалі «Сінгапур: історія успіху та духовні уроки».

Не міг часопис обминути і болючу тему російсько-української війни. Роздуми про місце та завдання церкви у цей час можна прочитати в аналітичній статті Михайла Черенкова «Церква на війні: заокеанський фронт». Дотична до цієї теми і розповідь Федора Райчинця «Місія на післявоєнних Балканах».

Тему війни продовжують інформаційні статті Ірини Боровкової «Подарунок від Бога», «Служіння під окупацією. Свідчення родини Кібишів», єпископа Михайла Мокієнка «Хочеться, щоб після війни українці повернулися додому…». А історик Михайло Мокієнко (молодший) роздумує на тему «Церква у воєнний період виявляє власну сутність».
У духовно-теологічній рубриці розміщена стаття Олександра Чмута «Як розпізнати фальшивих пророків?»

Війна в Україні дещо змінила редакційні плани, тому у цьому номері укладачі повертаються до 30-річного ювілею журналу «Благовісник», розмістивши інтерв’ю з головним редактором часопису Юрієм Вавринюком.

Традиційно на закінчення номера публікуються цікаві новини з життя УЦХВЄ, матеріали, присвячені 300-літтю з дня народження Григорія Сковороди.

Ознайомитися з номером можна на сайті журналу.

З питань придбання журналу звертайтеся в редакцію за номером 096 592 1737.

Попередня Насичену Різдвяну програму для дітей підготували у селищі Павлиш
Наступна У Місіонерській школі «Ковчег спасіння»  чергова ротація: одна група студентів закінчила практику, інша – розпочала  

Вам також може сподобатися

Новини

«П’ятидесятницькі церкви Польщі ревно моляться за Україну» – єпископ Марек Камінський

12 квітня до України з робочим візитом приїхав єпископ Церкви

Новини братерства

Старшим єпископом УЦХВЄ уже вшосте обрано Михайла Паночка

Делегати звітно-виборної конференції проголосували за нового главу  Української Церкви Християн

Новини

12 червня Національна молитва за Україну – у вашому регіоні. Приєднуйтесь!

Традиційно у другу суботу червня в Україні відбувається Національна молитва