Грудень 28, 2022 0 229 Переглядів

Насичену Різдвяну програму для дітей підготували у селищі Павлиш

 24-25 грудня громада УЦХВЄ смт Павлиш  на Кіровоградщині підготувала насичену програму святкування Різдва.

Віряни запросили до церкви 100 дітей  з родин переселенців віком від 5 до 15 років та відтворили для них історію Різдва у святковій виставі. Також спланували цікаву розважальну  програму: ігри, співи, 100 солодких подарунків та 30 портфеликів.

Найбільша радість для церкви це бачити задоволених дітей та їхніх батьків по завершенні  свята, які тепер точно знають, що головним подарунком Різдва є Ісус Христос.

Вечір 24 грудня церква розпочала програмою для місцевих мешканців у центрі села. Усі охочі пригощалися гарячим чаєм та смаколиками. Разом здійснили молитву за Україну, яку провів пастор місцевої церкви Федоров Слава.

Майже 200 людей відвідали свято в центрі селища. Люди отримували пакети з продуктами, та залишали свої контакти для подальшого зв’язку з церквою.

Діти недільної школи разом з вчителями виготовили смаколики, які потім, під час різдвяного  свята, продали, а гроші передали для придбання автівки для ЗСУ.

Організатори свята отримали багато відгуків та подяки мешканців та гостей Павлиша.

«Слава Богу! Ми дуже радіємо, що можемо Його прославляти!» – каже Ірина Федорова, організаторка свята та служителька місцевої церкви.

Попередня На Харківщині рукопоклали нових служителів
Наступна Вийшов друком черговий, четвертий, номер журналу «Благовісник»

Вам також може сподобатися

Освіта

«Для служителя знання – хороший інструмент, який коштує дорого», – Василь Войтович випускникам ЄТС 2019

Весняний випуск у Євангельській теологічні семінарії (ЄТС), що відбувся 11 квітня 2019 року, об’єднав студентів одразу чотирьох спеціальностей.

Новини регіонів

Семінар на тему, як належить жити і свідчити провели у Львові

        В останні дні зими у приміщенні львівської церкви ХВЄ «Голгофа» відбувся семінар майстер-інструкторів з курсу «Християнське життя та свідчення» (ХЖС). Захід тривав у рамках підготовки до Фестивалю надії.

Новини регіонів

Церкви Хмельниччини відвідав М.С.Паночко

23-24 липня 2011 року старший єпископ ЦХВЄУ  М.С.Паночко з робочим візитом відвідав церкви Хмельницького обєднання ЦХВЄУ.