Серпень 2, 2022 1 117 Переглядів

У неділю церкви семи сіл Лановецького району на Тернопільщині провели водне хрещення

Похмурий та дощовий недільний день 31 липня, попри болюче відлуння війни, все ж таки усміхнувся радістю для вірян  п’ятидесятницьких церков Лановецького району на Тернопільщині. Цього дня 17 людей дали обітницю служити Богові доброю совістю на усе своє життя.

Урочисте служіння розпочав пастор місцевої церкви Іван Дмитришин. «У цьому жорстокому житті насправді немає спокійного і надійного місця ніде, тому найкраще бути тільки з Христом. Бог добрий до кожного з нас і дає нам шанс покаятися та прийняти Його, тому скористаймося цією можливістю сьогодні», – закликав служитель і підвів усіх присутніх до щирої молитви.

Також своїми роздумами над Словом Божим у проповіді поділився гість служіння Юрій Ковальчук із церкви м. Нововолинськ. «У кожного з нас є вчителі, які передають нам знання. Інколи їхні уроки дороговартісні, але є Учитель, Який хоче нас учити безкоштовно, прагне тримати з нами досить близьку дистанцію, щоб говорити до серця навіть пошепки. Чи чуємо ми голос Ісуса у своєму житті? Якою є дистанція між тобою і твоїм Учителем?» – задуматися над цим закликав молодий проповідник Юрій Ковальчук.

Співом служив гурт «Левит» із м. Луцьк. В їхньому пісенному репертуарі переважали пісні молитовного характеру.

Старший пресвітер Тернопільського обласного  об’єднання УЦХВЄ  Віталій Яцюк сказав проповідь про суть і цінність спасіння людини. Основою для неї послужило місце з Євангелія «І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, щоб ним би спастися ми мали» (Дії 4:12).

«Питання спасіння є архіважливим. Вірувати у Господа Ісуса Христа, значить довіритися Його словам, прийняти їх. Біблія каже, що хто вірує й охреститься – буде спасенний. Віра веде до хрещення, яким ми демонструємо нашу віру», – підкреслив Віталій Яцюк.

Диякони місцевої Церкви Ярослав Захарук та Григорій Жигайло звершили водне хрещення. Після чого охрещених із семи церков Лановецького  району – з міста Ланівці та сіл Люленці, Печірна, Грибова, Юськівці, Загірці та Снігурівка привітав пастор с. Печірна Юрій Максимлюк.

Продовжилося служіння у Лановецькому Домі молитви, де було завершено спомин смерті Господа нашого Ісуса Христа.

Оксана Гудзь

Попередня Водні хрещення у розпалі – на Рівненщині сотні людей присвячують життя Господу
Наступна Господь продовжує додавати спасенних до Його Церкви – Полтавщина

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

У Чорноморську звукооператори церков переймали досвід професіоналів

 У суботу, 10 серпня, у місті Чорноморську Одеської області на

Новини регіонів

20-річчя церкви ХВЄ у Баштанці

28 серпня 2011р старший єпископ Церкви ХВЄ України Михайло Степанович Паночко відвідав церкву “Жива Вода”, що в м.Баштанка Миколаївської області. Цього дня помісна церква мала святкове ювілейне богослужіння присв’ячене 20- річчю з дня її заснування.

Новини регіонів

День Біблії у Бердичеві

Незважаючи на величезний попит і шанування, Біблія є найбільш гнаною Книгою. Історія протягом 2000 років не знає іншої книги, проти якої б видавалися державні закони, порушників яких карали навіть смертю.