Травень 18, 2023 0 688 Переглядів

Робота церкви в час війни – доповідь під час звітно-виборчої конференції УЦХВЄ (ВІДЕО)

Звіт про діяльність  УЦХВЄ в час війни учасникам звітно-виборчої конференції УЦХВЄ представив старший єпископ Михайло Паночко.

Зусиллями християн  віри євангельської з гарячих точок було евакуйовано понад 178 809 осіб (були й ті, хто поклав своє життя, рятуючи людей з-під обстрілів). Понад  267 290 вимушених переселенців було прийнято транзитом, більш як 78 тисяч розміщено на базі церков і в домівках вірян.

Сотні тонн гуманітарної допомоги (їжа, одяг, медичні препарати тощо) зібрано церквами та доставлено в місця, де люди мають найбільшу потребу. Зокрема, з-за кордону завезено зібраної церквами 216 тис. тонн гуманітарної допомоги, в Україні віряни зібрали та доставили на місце призначення майже 70 тис. тонн допомоги. І це тільки зареєстровані дані.

Також християни-волонтери забезпечують потреби українських військових ТРО та ЗСУ (від бронежилетів та берців до тепловізорів та автомобілів). Відновлюють зруйноване житло мешканців у деокупованих регіонах.

Не забувають і про головне своє призначення – рятувати душі людей. У різних підрозділах, які сьогодні захищають нашу країну, служать 166 військових капеланів УЦХВЄ.  Ще більше вірян проводять  душеопікунську роботу із тисячами постраждалих українців.

Детальніше – в сюжеті.

Попередня 17 травня у Луцьку стартувала звітно-виборча конференція УЦХВЄ, під час якої оберуть нове керівництво Церкви
Наступна Старшим єпископом Української Церкви Християн Віри Євангельської обрано Анатолія Козачка

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Жіноче служіння

Як будувати життя на непохитній основі, вчилися жінки на Рівненщині

22 січня на базі церкви «Світанкова Зоря» м. Рівне відбулася

Новини братерства