Травень 23, 2023 0 270 Переглядів

«Нехай естафета жіночого служіння не переривається ні на мить» – Віра Деркач

Під час звітно-виборчої конференції директоркою Департаменту жіночого служіння УЦХВЄ призначено Людмилу Бендус, яка раніше виконувала обов’язки на цій посаді. Передаючи естафету новій лідерці, Віра Деркач, яка багато років очолювала департамент, щиро привітала Людмилу та поділилася спогадами.

«У моїй пам’яті — мить завершальної частини Всеукраїнської жіночої конференції 2018 року, коли ми підбивали підсумки роботи, і всі однодушно підтримали мою пропозицію, обравши Людмилу Бендус заступницею відповідальної за жіноче служіння в Україні.

Так пліч-о-пліч, у любові і єдності, ми разом служили Господу. І не раз були свідками того, як змінювалися долі й зцілювалися серця. А наша потужна команда, вірно служачи Богові, міцніла у дусі та вдосконалювалася у ділах.

Дякую Богові за пройдений шлях. Знаю, що Його милість і любов ніколи нас не полишать. І з великою впевненістю в Божій вірності передаю Людмилі відповідальність за жіноче служіння.

Благословляю тебе, Людочко, на цю працю, для якої вкрай потрібні від Бога мудрість, милість, любов, Його страх, милосердя, мир, радість, доброта, терпіння, довготерпіння і, безумовно, здоровʼя.

Нехай Отець благословить тебе і всю родину Своїми достатками й веде дорогами правди. А ти будь вірна Йому завжди.

Нехай естафета жіночого служіння не переривається ні на мить, зберігаючи все те світле, чудове, змістовне, яке Бог заклав у міцний фундамент нашого служіння при його створенні! «Ніхто бо не може покласти іншої основи, окрім покладеної, а вона Ісус Христос» (1 Кор. 3:11). А Бог дасть Свою нагороду в певний час, бо Він вірний завжди!

Благословляю всю вірну й посвячену команду жіночого служіння.

«Отож, любі мої, будьте міцні, непохитні, збагачуйтесь завжди в Господньому ділі, знаючи, що наша праця не марнотна у Господі!» (1 Кор. 15:58).

Ціную Божу волю для себе і для всіх вас!»

Приєднуємося до привітань Віри Іванівни та бажаємо Жіночому департаменту рости й розвиватись.

Попередня Любити, молитися, вірити: сестри Львівщини затвердили план роботи на наступний квартал
Наступна «На Волині молодь служить відповідально та з радістю» - пастор Микола Климчук

Вам також може сподобатися

Новини

Як китайська християнська спільнота у Польщі підтримує Україну  

Китайська церква у Варшаві не є чисельною, але її Бог

Новини

Михайло Паночко взяв участь у молитовному сніданку Рівненської ОДА

13 жовтня 2017 уперше на Рівненщині відбувся молитовний сніданок, на який прийшли десятки державних мужів, військових, ветеранів АТО, науковців, освітян, політиків та священики.

Новини

Діаспора рівненчан у США зацікавлена в розвитку місіонерства в Україні

15 грудня в українській п’ятидесятницькій церкві Life Christian Church (м.Такома,