Травень 23, 2023 0 361 Переглядів

«На Волині молодь служить відповідально та з радістю» – пастор Микола Климчук

Одне з приємних вражень, котре  залишилося у делегатів звітно-виборчої конференції УЦХВЄ цього року – як злагоджено і гостинного їх зустріла місцева церква «Спасіння» у Підгайцях, що в передмісті Луцька.

За словами старшого пастора церкви Миколи Климчука, молодь (а здебільшого вона обслуговувала їдальню та слідкувала за порядком) мала велике бажання послужити Богові і людям. Старалися, щоб кожен учасник відчув себе потрібним та важливим.

«Перед конференцією ми мали триденний піст, щоб усе пройшло добре та щоб виявилася Божа воля щодо виборів старшого єпископа Церкви», – ділиться пастор Микола Климчук.

Він також розповів, що окрім підгайської молоді до служіння під час конференції доєдналися юнаки й дівчата луцьких церков «Христа Спасителя» і «Віфанії», а також  молодь села Лище і містечка Горохів.

 «Я беру участь у підготовці майже всіх заходів, що проходять у нашій церкві, адже це мій другий дім, – каже флористка Алла Мартинюк. – Стараюся створити атмосферу затишку, спокою та чистоти. Упевнена, що Богові подобається, коли ми щиро служимо згідно до свого покликання».

Схожими відчуттями поділились і учасники команди Зоряна Лихач та Рустам Климчук. «Хотілося, щоб кожен служитель Божий почував себе тут комфортно, як удома», – каже Руслан.

Не дивно, що на адресу молодих служителів прозвучало стільки подяк і благословень.  До яких приєднуємось і ми.

ФОТО Ольги Лисюк.

Попередня «Нехай естафета жіночого служіння не переривається ні на мить» - Віра Деркач
Наступна «Тільки Ісус лікує рани душі», – 30 волонтерів християнської мобільної медичної команди послужили на Миколаївщині

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Управління фінансами та розв’язання конфліктів у сім’ї

Про ці аспекти сімейного життя говорили 2 листопада у Хмельницькому, на обласній жіночій конференції. Ділилися досвідом гості з Чернігова, два Віталії – племінник і дядько Євтушенки, представники Біблійної Ліги.

Новини братерства

«Дякую Богу за те, що в час війни ми можемо будувати молитовні будинки» –  Михайло Паночко (ВІДЕО)

«У нашій країні іде жорстока війна, відбуваються великі зміни у

Новини братерства

Микола Кулеба: «Віруючі люди мають стати в основі втілення християнських цінностей у державній політиці щодо прав дитини і сім’ї»

   Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба відвідав XVIII Всеукраїнський з’їзд молоді ЦХВЄУ, де звернувся до молодих християн зі словом підбадьорення та…