Травень 24, 2023 1 453 Переглядів

«Тільки Ісус лікує рани душі», – 30 волонтерів християнської мобільної медичної команди послужили на Миколаївщині

Упродовж тижня, починаючи з 12 по 21 травня, волонтери та лікарі МБО «Надія в дії» служили у проєкті християнської мобільної медичної команди (ХММК). Подорожуючи Миколаївською областю, вони мали ціль – послужити місцевим жителям, які страждають через наближеність до лінії фронту.

Першою локацією стало село Мигія, яке розташоване неподалік від м. Первомайськ, на березі річки Південний Буг. Протягом двох днів усі охочі мали можливість пройти медичне обстеження, отримати консультації та рекомендації, щодо подальшого лікування або профілактики.

Дуже важливим було те, що після медобстеження кожний мав можливість поспілкуватися із душеопікунами та дізнатися про Того, Хто лікує рани душі, разом помолитися й отримати духовну підтримку. Всього за два дні за медичною допомогою звернулися 265 людей.

«Церква долучилася до цієї справи, розуміючи, що окрім моральної та духовної підтримки, людям важливо бути здоровими фізично», – говорить старший пресвітер Миколаївського обласного об’єднання Андрій Свірдан.

Від місцевих жителів учасники команди почули багато слів подяки й благословень. Запам’яталися слова одного з мешканців Мигії: «Ця команда медиків послужила великим благословінням для жителів нашого села. Молоді, цілеспрямовані, серйозні християни, медики-волонтери надають  допомогу на професійному рівні. Усі працюють чітко як годинник. А ще важливіше – це їхня доброта, уважність, вміння слухати і чути людей, які йдуть потоком».

Наступною локацією стало село Лепетиха, що розташоване  неподалік від м. Баштанка. У свій час воно сильно потерпало від обстрілів. У Лепетисі за медичною допомогою звернулася 181 людина. На зібранні, що відбулося  наприкінці акції, багато людей виходили наперед на молитву покаяння.

Ще одне село, де команда приймала людей, має назву Висунськ. У ному за медичною допомогою звернулися 186 людей.

Варто сказати, що у всіх трьох селах, де працювала християнська мобільна медична команда, поки немає євангельських церков. Лише у Мигії ведеться активна євангельська робота і, з Божою допомогою, буде розпочинатись будівництво Дому молитву.

За словами учасників команди у селах Лепетиха і Висунськ люди дуже відкриті для сприйняття Євангелія й там потрібна подальша духовна праця. Поле євангельської праці на Миколаївщині  – дуже велике, тож ми віримо, що люди будуть пам’ятати цю чудову команду, яка служила їм і проповідувала про Христа не тільки словами, але що більш важливо – доброчинністю.

Богдан СВІРДАН.

Попередня «На Волині молодь служить відповідально та з радістю» - пастор Микола Климчук
Наступна Газета «За віру євангельську», №04 (254), квітень 2023

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На житловому масиві «Львівський маєток» закладено перші цеглини нового Дому молитви

   За останні роки навколо Києва з’явилося немало затишних житлових комплексів з новим сучасним плануванням та інфраструктурою. Один з них – «Львівський маєток» на території  села  Софіївська Борщагівка. 16 грудня 2015 р. там було здійснено посвячення та закладено перші цеглини нового Дому молитви.

Новини братерства

В Острозькій академії встановили черговий рекорд України, прочитавши молитву «Отче Наш» на 24 мовах

Під час відкриття Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії», яка відбулася 27-28 квітня 2017р. у Національному університеті «Острозька академія» сталася унікальна подія…

Новини братерства

Як одесити святкували День подяки

Старобазарний сквер, що в центрі Одеси, 10 жовтня став осередком