Квітень 24, 2023 0 587 Переглядів

Віряни села Поляни на Поліссі дружно стали донорами крові

200 тис. людей в Україні щороку потребують донорської крові. Якщо її не вистачає, переносяться операції, вмирають постраждалі в автокатастрофах, за важких пологів гинуть мами, онкохворі не можуть пройти курси терапії, тощо. Повномасштабна війна критично загострила потребу у донації.

Наразі для забезпечення потреб пацієнтів необхідно 2 млн регулярних донорів. На 1 тис. населення потрібно 31,5 донацій, але в реальності активно здають кров тільки 12 людей на тисячу.

Дізнавшись про критичну ситуацію з поповненням банку крові, 17 вірян церкви ХВЄ с. Поляни прибули в Рівненський Центр служби крові аби здати кров.

Усі вони зголосилися стати донорами  в той же день, коли пастор Віталій Коваль оголосив у церкві про дану потребу.

«Спасенні покликані спасати» — таке гасло християн, які спасенні Христом і бачать чужу потребу та допомагають, чим можуть.

Олександр ГЕНІШ.

Попередня Місіонерська експрес-школа «Ідіть та навчіть!» провела другий випуск
Наступна У селі Блажове на Рівненщині дев’яностолітня церква п’ятидесятників посвятила новий Дім молитви

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Церкві в Світловодську – чверть століття

    25 років тому у містечку Світловодськ, що на Кіровоградщині, з’явилася громада ХВЄ.  Місцева влада тоді непривітно поставилася до християн, і коли стало питання про спорудження Дому молитви, певний час відмовлялась виділити землю під будівництво.

Новини братерства

Дивіться пряму трансляцію ІІ Світового конгресу християн віри євангельської

   I I Світовий Конгрес ХВЄ розпочав свою роботу! Майже дві тисячі учасників з 16 країн світу (станом на четвер) зібрались разом у гостинному місті Львові.

Новини братерства

Час активного благовістя – нотатки засідання Комітету УЦХВЄ

На засіданні Комітету, яке відбулося 18 липня 2018 р., у