Січень 20, 2014 0 1618 Переглядів

День, коли Небо раділо – 19 січня у церквах столиці відбулося водне хрещення

 

     У Києві обіцянку Богу доброї совісті дали десятки нових членів Господньої сім’ї. Так в домі молитви церкви «Філадельфія» (вул. Голосіївські, 57) водне хрещення приймали віруючі трьох церковних громад.

     Як розповів пастор Анатолій Козачок, у «Філадельфії» цього дня охрестилися 28 людей, з них 13  душ – із «Церкви на Кар’єрній».  Також були віруючі із місцевої громади та церкви «Асамблея Божа».

     Охрещених  привітав пастор Микола Каленик, який провідував про те, що значить хрещення у житті віруючої людини. А опісля єпископ Микола Синюк звернувся до членів церкви  із питанням, яке свого часу Апостол Павло поставив до віруючих у Ефесі: «А ви в що хрестились?»

     803_11«Охреститися означає зануритися, заховатися з головою, – каже єпископ. – На жаль сьогодні можна зустріти ніби ревних християн у розмові з якими ви, однак, про Біблію й слова не почуєте, бо ці люди захоплені іншим: гроші, бізнес, відсотки… Вони охрещені в мамону. Є люди, які охрещені у свою конфесію, в традицію, в родословну своїх батьків… Тому моє бажання, щоб усі ми були завжди охрещені саме в Христа, в Його Слово і наповнені благословенним Святим Духом».

     Під час богослужіння служив старший і молодіжний хор «Церкви на Кар’єрній». Наприкінці пастори звершили молитву за людей, які виявили бажання покаятися, та віддати своє життя в руки Господа.

     Водне хрещення відбулося також у київській церкві «Ковчег» (вул. Брусилівська, 28/33). Як  розповів її пастор Василь Хміль,  заповіт із Господом склали шестеро нових членів «Ковчегу» та ще п’ятеро – з церков, розташованих у навколишніх населених пунктах Ржищеві, Стайках і Вишеньках.

     Подвійне свято – водне хрещення і четвертий день народження церкви –  19 січня відзначили у «Скинії».  У  цей час новими членами сім’ї Божої стали ще 37 охрещених членів, а також приєдналися до громади 27 віруючих

     У цей день, який в народі називають Водохрещем, за традицією відбулися водні хрещення у багатьох  церквах віри євангельської України. Зібрання ростуть, люди спасаються, за що віддаємо щиру подяку і хвалу Богові нашому.

Попередня День Біблії у Бердичеві
Наступна Михайло Паночко: звертаюся до кожного з молитовною ініціативою - стати людьми заступницької молитви та носіями Божого миру

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Якщо віриш Богу, то служиш всім серцем!» – свідчення місіонера Сергія Секана

«Я вдячний Господу Ісусу Христу, який спас мене! Насамперед, дякую

Новини братерства

У Львові євангельська церква «Віфезда» показала альтернативу обрядовому святкуванню Різдва

На Різдвяному концерті християни віри євангельської перевели погляд від традицій проведення найвеличнішого свята до головної особистості дійства – Ісуса Христа.

Новини братерства

Видано посібник для служителів «Богослужбова практика Церкви ХВЄ України»

 Книгу презентували під час робочої зустрічі працівників відділу освіти ЦХВЄУ 4-7 червня 2013 року, яка відбулася вже вдруге поспіль в м. Генічеську Херсонської області.