Травень 15, 2010 0 1558 Переглядів

І все робіть… від душі, як для Господа: КОНФЕРЕНЦІЯ

Про роботу дитячого відділу області, досягнення і проблеми розповіла завідуюча Наталя Савчук. На Хмельниччині в 34 недільних школах навчається 728 учнів і працює 102 вчителя. Навчання з вчителями проводять троє інструкторів. Окрім регулярних занять в недільній школі, в області діють програми соціального спрямування, проводяться благодійні концерти, акції і зустрічі в дитячих будинках, школах-інтернатах та з дітьми вулиці. В загальноосвітніх школах та ВУЗах вчителі-християни викладають християнську етику. В літній період діють дитячі табори, в яких щороку відпочивають сотні дітей. Минулого року в восьми таборах відпочили більше шестисот дітей, серед яких майже половина діти з невіруючих сімей.

На конференції Віталій Кушнір, інструктор навчання, висвітлив актуальну тему про проблеми безпеки дітей в Інтернеті. Він зазначив, що за даними провайдерів, які надають послуги Інтернет-мережі навчальним закладам, 70% сторінок які переглядають школярі, містять негативний зміст. З розвитком технологій і глобальною комп’ютеризацією неможливо повністю обмежити доступ дітей до мережі. Тому варто виховувати в дитині правильне відношення до людей, речей, подій та інформації в цілому. Не менш важливою повинна бути робота з батьками, бо дуже часто бездіяльність батьків сприяє розвитку в дитини віртуальної залежності і морального згіршення.

Актуальні проблеми та шляхи їх вирішення вчителі разом з пасторами обговорили на форумі, в другій частині конференції. За результатами обговорення прийнято спільну резолюцію, щодо розвитку дитячого служіння в церквах. Резолюцію надіслано кожному пастору.

Алла Собко

Попередня Бизнес конференция в Днепропетровске
Наступна Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи!

Вам також може сподобатися

Новини регіонів
Служіння дітям і підліткам

Впровадження програм духовно-морального виховання дітей

КИЇВ – Громадська рада при Міністерстві освіти і науки України з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями, до складу якої входить завідувачка відділу служіння дітям ЦХВЄУ Оніщук Л.Ф., схвалила програму духовно-морального виховання дітей дошкільного віку, яка буде викладатися за згодою батьків. У ході засідання, яке відбулось 23 лютого у приміщенні Міносвіти під головуванням народного депутата Володимира Марущенка,

Соціальна робота

Херсонська молодь провела табір для дітей деокупованого села Дмитрівка на Київщині

Село Дмитрівка Бучанського району, що на Київщині, близько трьох тижнів