Травень 15, 2010 0 1819 Переглядів

І все робіть… від душі, як для Господа: КОНФЕРЕНЦІЯ

Про роботу дитячого відділу області, досягнення і проблеми розповіла завідуюча Наталя Савчук. На Хмельниччині в 34 недільних школах навчається 728 учнів і працює 102 вчителя. Навчання з вчителями проводять троє інструкторів. Окрім регулярних занять в недільній школі, в області діють програми соціального спрямування, проводяться благодійні концерти, акції і зустрічі в дитячих будинках, школах-інтернатах та з дітьми вулиці. В загальноосвітніх школах та ВУЗах вчителі-християни викладають християнську етику. В літній період діють дитячі табори, в яких щороку відпочивають сотні дітей. Минулого року в восьми таборах відпочили більше шестисот дітей, серед яких майже половина діти з невіруючих сімей.

На конференції Віталій Кушнір, інструктор навчання, висвітлив актуальну тему про проблеми безпеки дітей в Інтернеті. Він зазначив, що за даними провайдерів, які надають послуги Інтернет-мережі навчальним закладам, 70% сторінок які переглядають школярі, містять негативний зміст. З розвитком технологій і глобальною комп’ютеризацією неможливо повністю обмежити доступ дітей до мережі. Тому варто виховувати в дитині правильне відношення до людей, речей, подій та інформації в цілому. Не менш важливою повинна бути робота з батьками, бо дуже часто бездіяльність батьків сприяє розвитку в дитини віртуальної залежності і морального згіршення.

Актуальні проблеми та шляхи їх вирішення вчителі разом з пасторами обговорили на форумі, в другій частині конференції. За результатами обговорення прийнято спільну резолюцію, щодо розвитку дитячого служіння в церквах. Резолюцію надіслано кожному пастору.

Алла Собко

Попередня Бизнес конференция в Днепропетровске
Наступна Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи!

Вам також може сподобатися

Новини

Біблійний брейн-ринг, квест та настанови – на Тернопільщині провели конференцію для підлітків

«Хто потрібен Богу: фани чи послідовники?» – над таким питанням

Служіння дітям і підліткам

Діти та підлітки з Чернівецької області пізнавали Христа під час відпочинку на Прикарпатті

Time Line – під такою назвою команди дитячих служителів «Вісник Радості» і Jesus for you з Чернівецької області провели стаціонарний табір для дітей та підлітків 7-16 років в селі Заріччя Надвірнянського району Івано-Франківській області.