Травень 15, 2010 0 1136 Переглядів

І все робіть… від душі, як для Господа: КОНФЕРЕНЦІЯ

Про роботу дитячого відділу області, досягнення і проблеми розповіла завідуюча Наталя Савчук. На Хмельниччині в 34 недільних школах навчається 728 учнів і працює 102 вчителя. Навчання з вчителями проводять троє інструкторів. Окрім регулярних занять в недільній школі, в області діють програми соціального спрямування, проводяться благодійні концерти, акції і зустрічі в дитячих будинках, школах-інтернатах та з дітьми вулиці. В загальноосвітніх школах та ВУЗах вчителі-християни викладають християнську етику. В літній період діють дитячі табори, в яких щороку відпочивають сотні дітей. Минулого року в восьми таборах відпочили більше шестисот дітей, серед яких майже половина діти з невіруючих сімей.

На конференції Віталій Кушнір, інструктор навчання, висвітлив актуальну тему про проблеми безпеки дітей в Інтернеті. Він зазначив, що за даними провайдерів, які надають послуги Інтернет-мережі навчальним закладам, 70% сторінок які переглядають школярі, містять негативний зміст. З розвитком технологій і глобальною комп’ютеризацією неможливо повністю обмежити доступ дітей до мережі. Тому варто виховувати в дитині правильне відношення до людей, речей, подій та інформації в цілому. Не менш важливою повинна бути робота з батьками, бо дуже часто бездіяльність батьків сприяє розвитку в дитини віртуальної залежності і морального згіршення.

Актуальні проблеми та шляхи їх вирішення вчителі разом з пасторами обговорили на форумі, в другій частині конференції. За результатами обговорення прийнято спільну резолюцію, щодо розвитку дитячого служіння в церквах. Резолюцію надіслано кожному пастору.

Алла Собко

Попередня Бизнес конференция в Днепропетровске
Наступна Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи!

Вам також може сподобатися

Служіння дітям і підліткам

«Агапівці» — це люди, покликані змінювати життя дітей-сиріт»

Четверта і передостання сесія студентів Біблійної школи «Агапе» відбулася з 26 по 30 березня у стінах Львівської Біблійної семінарії (ЛБС). Практики соціальної роботи з дітьми-сиротами, церковні служителі та початківці у сфері сирітського служіння з’їхалися з різних куточків України, аби поглибити свої знання та набути нових навиків і знань.

Служіння дітям і підліткам

Положення про відділ Дитячого служіння ЦХВЄУ

Загальні положення

Відділ Дитячого служіння створений з метою

а) донести вістку спасіння до дітей
б) навчити дітей Біблійних істин;

Служіння дітям і підліткам

«Жертовне та христоцентричне життя у майбутньому принесе багато плодів» – Сергій Манелюк випускникам КБІ

29 березня 2019 року в Київському Біблійному інституті відбувся випуск групи методистів дитячого та підліткового служіння.