Червень 13, 2010 0 1355 Переглядів

Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи!

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК – 13 червня в церкві християн віри євангельської с. Уторопи відбулася молодіжна конференція церков ХВЄ Івано-Франківської області.

На зустрічі була присутня молодь з Івано-Франківська, Стецеви, Тлумача, а також з місцевої Уторопської церкви. Розпочав конференцію молитвою та словами привітання керівник молоді церкви ХВЄ с. Уторопи диякон Руслан Захарук. Після того молодь загальним співом виконала декілька пісень. Словом служили брати Омелян Грицяк, диякон, керівник молоді ЦХВЄ с. Стецева, та Іван Іванцюк, пастор церкви ХВЄ м. Тлумача.

Пастор закликав молодь до проповіді Євангелія всіма можливими методами. Також проповідник звернув увагу на методи, якими можна зараз найефективніше донести Добру Звістку до людей. Після того пісню виконала молодіжна співоча група з Тернопільської області.

Наприкінці зустрічі диякон Василь Попудник проповідував на тему “Стережи своє серце”. Проповідник прочитав уривок із книги Приповісті Соломона 4:23: “Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи, бо з нього походить життя”, і на ньому побудував свою проповідь. Загалом всі залишилися задоволеними молодіжною спільністю, а також смачним обідом, яким місцева молодь частувала всіх гостей конференції.

Богдан Галюк

Попередня І все робіть... від душі, як для Господа: КОНФЕРЕНЦІЯ
Наступна Європейські молодіжні лідери напрацювали "БАЧЕННЯ- 2020"

Вам також може сподобатися

Молодіжне служіння

Луцьк приймав обласну молодіжну конференцію

   23 листопада 2013 року близько 2000 молодих людей з усієї Волині зібралися у приміщенні дому молитви церкви «Христа Спасителя», що на вул. Вороніхіна, 14а.

Молодіжне служіння

Молодь Львівщини провела форум єдності та миру

   Протягом тижня, з 24 по 30 липня,  на базі відпочинку «Сонячні озера» поблизу села Зіболки Жовківського району, що на Львівщині, проходив обласний молодіжний форум ЦХВЄУ.

Молодіжне служіння

На Львівщині час молодіжних конференцій

   29 березня 2014 року у місті Львові, в Домі молитви по вул. Папарівка, 1, відбулася обласна молодіжна конференція, на яку зібралися молодіжні служителі та члени церков із різних районів області.