Серпень 15, 2013 0 1402 Переглядів

Молодь з Рівненщини служила в церквах Львівської області

        11 серпня молодь із міста Здолбунів Рівненської області відвідала помісну церкву ХВЄ в місті Жовква та села Малі Підліски, що на Львівщині.

        Пастор Петро Баландюк та молодь Жовківської церкви гостинно зустріли гостей із Рівненщини. Під час ранкового богослужіння надали їм можливість послужити: молодь співала і проповідувала Слово Боже. А після служіння та спільного обіду, служитель місцевої церкви Мар’ян Смолинець провів для гостей екскурсію містом.

         На вечірнє служіння молодь із Здолбунова направилась у село Малі Підліски, того ж таки Жовківського району, де також служила співом і Словом. Молодіжний керівник Здолбунівської церкви Анатолій Кибукевич разом з молоддю щиро подякував служителям місцевих церков за гостинність і відкриті серця. Адже спілкування дітей Божих – це приємна жертва Господу.  Як написано: «Не забувайте ж і про доброчинність та спільність, бо жертви такі вгодні Богові» (Євреям 13:16).    

Попередня Етапи підготовки до Міжнародного конгресу ЦХВЄ: час формувати списки делегацій
Наступна Де і коли відбудеться

Вам також може сподобатися

Молодіжне служіння

Молодіжна конференція на Закарпатті зібрала близько 400 християн

ЗАКАРПАТТЯ – 11 вересня в с. Рокосово, Хустського району пройшла молодіжна обласна конференція церков християн віри євангельської. В Закарпатті вже стало традицією раз у квартал проводити молодіжне обласне служіння.На конференцію з’їхалося близько 400 чоловік молоді з усієї області. Також конференцію відвідав хор із Тернополя. Вони служили співом і закликали молодь до хвали і поклоніння живому Богу.

Новини братерства

На Тернопільщині учасники обласної молодіжної конференції розважали над питанням – у чому сила християнина?

Просторий  і затишний Дім молитви старовинного містечка Кременець, що на