Серпень 15, 2013 0 1611 Переглядів

Молодь з Рівненщини служила в церквах Львівської області

        11 серпня молодь із міста Здолбунів Рівненської області відвідала помісну церкву ХВЄ в місті Жовква та села Малі Підліски, що на Львівщині.

        Пастор Петро Баландюк та молодь Жовківської церкви гостинно зустріли гостей із Рівненщини. Під час ранкового богослужіння надали їм можливість послужити: молодь співала і проповідувала Слово Боже. А після служіння та спільного обіду, служитель місцевої церкви Мар’ян Смолинець провів для гостей екскурсію містом.

         На вечірнє служіння молодь із Здолбунова направилась у село Малі Підліски, того ж таки Жовківського району, де також служила співом і Словом. Молодіжний керівник Здолбунівської церкви Анатолій Кибукевич разом з молоддю щиро подякував служителям місцевих церков за гостинність і відкриті серця. Адже спілкування дітей Божих – це приємна жертва Господу.  Як написано: «Не забувайте ж і про доброчинність та спільність, бо жертви такі вгодні Богові» (Євреям 13:16).    

Попередня Етапи підготовки до Міжнародного конгресу ЦХВЄ: час формувати списки делегацій
Наступна Де і коли відбудеться

Вам також може сподобатися

Молодіжне служіння

Молодіжний фестиваль відбувся на Львівщині

«На чому сфокусоване твоє життя?» – це запитання було у

Молодіжне служіння

На Тернопільщині молодь вчилася як правильно будувати спілкування до шлюбу

24 жовтня у Тернопільській церкві по вул. Довженка, 4 відбулася обласна молодіжна конференція. Теплий сонячний осінній день подарував радість спілкування для молоді з різних куточків Тернопільської області.

Молодіжне служіння

Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи!

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК – 13 червня в церкві християн віри євангельської с. Уторопи відбулася молодіжна конференція церков ХВЄ Івано-Франківської області.

На зустрічі була присутня молодь з Івано-Франківська, Стецеви, Тлумача, а також з місцевої Уторопської церкви. Розпочав конференцію молитвою та словами привітання керівник молоді церкви ХВЄ с. Уторопи диякон Руслан Захарук. Після того молодь загальним співом виконала декілька пісень. Словом служили брати Омелян Грицяк, диякон, керівник молоді ЦХВЄ с. Стецева, та Іван Іванцюк, пастор церкви ХВЄ м. Тлумача.