Березень 29, 2021 0 730 Переглядів

На Тернопільщині учасники обласної молодіжної конференції розважали над питанням – у чому сила християнина?

Просторий  і затишний Дім молитви старовинного містечка Кременець, що на Тернопільщині, 27 березня радо зустрів понад триста делегатів обласної молодіжної конференції. Захід пройшов під гаслом «Ви – сильні!»

Молодь, місіонери та благовісники області мали благословенний час спільності. Бог дав прекрасну можливість порозмірковувати над Словом, щиро помолитися та прославити Його Ім’я чудовим співом.

Розпочав конференцію молодіжний керівник області Віталій Кусьмій, він підвів молодь до молитви. Після чого пастор місцевої церкви Ігор Гакало зробив наголос на тому, як важливо кожному християнину бути посвяченим на служіння. «Краще плисти з Богом у Ніневію, ніж без Бога в Таршіш», – зауважив служитель, взявши за основу проповіді історію пророка Йони.

Старший пресвітер Тернопільщини Віталій Яцюк роздумував з молоддю про важливість учнівства та благовістя, адже, за його словами, благовістя – це ключ до пробудження. Проповідник поділився особистим свідченням, як в юності брав участь у поширенні Благої Звістки в Тернополі. «Коли ми благовістимо людям про Христа – ми виконуємо надважливе доручення від Бога!» – зауважив служитель.

Словом Божим і свідченням з учасниками конференції поділились: заступник старшого пресвітера Сергій Швед,  завідувач відділу благовістя в Тернопільській області Сергій Вознюк, завідувач місіонерського відділу  Михайло Коломийченко, а також молоді брати й сестри, які задіяні в місіонерській праці.

Хочеться вірити, що кожен з учасників конференції, озброївшись словом Божим, став духовно сильнішим і твердішим у своїй надії на Господа.

Оксана Гудзь

Попередня Під Києвом розпочали будівництво нового центру реінтеграції та адаптації
Наступна Понад шістдесят юнаків вчилися проповідувати краще протягом установчої сесії школи PROMOVA

Вам також може сподобатися

Новини братерства

М. С. Паночко відвідав українські церкви в Іспанії

З 29 жовтня по 7 листопада старший єпископ Церкви Християн Віри Євангельської України Михайло Паночко перебував із робочим візитом в Іспанії і Бельгії.
На сьогодні в Іспанії діють чотири церкви і дві групи, які входять до складу ЦХВЄУ.

Молодіжне служіння

Молодь Чернігівщини провела конференцію «Лайфхаки благовістя»

25 травня, в День Міжнародного благовістя у Ніжині проведено обласну

Новини братерства

Запрацював сайт Біблійної школи «Тільки Писання» при Полтавській Богословській семінарії

Окрім бакалаврату та магістратури Полтавська Богословська семінарія активно  розвиває початкову освіту. На сьогодні Біблійна школа «Тільки Писання»…