Березень 29, 2021 0 543 Переглядів

Під Києвом розпочали будівництво нового центру реінтеграції та адаптації

У суботу,  27 березня, старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко відвідав будівельний майданчик, на якому ведуться роботи з реконструкції приміщення під новий центр соціальної допомоги людям, які потрапили у важкі життєві обставини.

Київська церква «Альфа»,  яка придбала  приміщення з метою влаштувати соціальний центр, планує  провести ремонт  наявного двоповерхового корпусу та добудувати просторий молитовний зал. Служителі радо зустріли старшого  єпископа, показали територію  (соціальний центр розташується у мальовничому куточку за 10 км від Києва).

Михайло Паночко надав братам корисні поради й духовні наставлення, а також  разом з ними щиро помолився про будівництво й подальше служіння центру реінтеграції та адаптації.

Даний проєкт церква «Альфа» здійснює спільно з християнським благодійним фондом «Підтримка для України».

 

Попередня Глави євангельських церков заявили про ризики ратифікації Стамбульської конвенції
Наступна На Тернопільщині учасники обласної молодіжної конференції розважали над питанням – у чому сила християнина?

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Церква має ставати позитивно відомою: висновки конференції Київського міського об’єднання ЦХВЄУ

17  березня 2012 року під час звітної конференції Церков ХВЄ м. Києва священнослужителі поряд із звітами та аналізом діяльності церков у 2011 велику увагу вділили викликам  та можливостям, що стоять перед християнами  віри євангельської в 2012 році.

Відділ благовістя

Вулична євангелізація з плакатами на Сорочинському ярмарку

Євангельські християни вже чимало років знайомі й, напевно, неодноразово в інтернеті бачили фотографії, читали у ЗМІ про людей з плакатами на собі, на яких написані заклики до покаяння…

Місіонерський відділ