Березень 29, 2021 0 960 Переглядів

Під Києвом розпочали будівництво нового центру реінтеграції та адаптації

У суботу,  27 березня, старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко відвідав будівельний майданчик, на якому ведуться роботи з реконструкції приміщення під новий центр соціальної допомоги людям, які потрапили у важкі життєві обставини.

Київська церква «Альфа»,  яка придбала  приміщення з метою влаштувати соціальний центр, планує  провести ремонт  наявного двоповерхового корпусу та добудувати просторий молитовний зал. Служителі радо зустріли старшого  єпископа, показали територію  (соціальний центр розташується у мальовничому куточку за 10 км від Києва).

Михайло Паночко надав братам корисні поради й духовні наставлення, а також  разом з ними щиро помолився про будівництво й подальше служіння центру реінтеграції та адаптації.

Даний проєкт церква «Альфа» здійснює спільно з християнським благодійним фондом «Підтримка для України».

 

Попередня Глави євангельських церков заявили про ризики ратифікації Стамбульської конвенції
Наступна На Тернопільщині учасники обласної молодіжної конференції розважали над питанням – у чому сила християнина?

Вам також може сподобатися

Новини братерства

В Анапі дитячі служителі з країн СНД провели щорічну конференцію

19-22 вересня 2013р. в м. Анапа, Росія, пройшла ХХ конференція дитячих працівників церков ХВЄ з країн СНД.  Гасло форуму – «Будуйтеся в дім духовний» (І Пет.2:5).

Новини братерства

Рада євангельських протестантських церков України закликає спільно відстоювати інтереси украінського народу

Про це йшлося під час засідання Секретаріату Ради, що відбулося 20 лютого під головуванням пастора Максима Мамакіна (АМЦ).

Новини братерства

На своє 90-річчя церква в Острозі зробила подарунок місту, відкривши новий дитячий майданчик

16 жовтня 2016 року церква ХВЄ старовинного міста Острог, що на Рівненщині, святкувала свій ювілей – 90-річчя з часу заснування. Утім, приводів для урочистостей було ще, як мінімум, три.