Серпень 14, 2013 0 941 Переглядів

Етапи підготовки до Міжнародного конгресу ЦХВЄ: час формувати списки делегацій

  У Львові пройшло чергове засідання оргкомітету з підготовки до Міжнародного конгресу церков ХВЄ, проведення якого заплановано на 10-13 жовтня 2013 року.

 Обговорювалися питання щодо технічного, адміністративного та духовного аспектів підготовки до цього важливого форуму. Зокрема зазначалося, що серед інших, серйозним чинником проведення Конгресу  є своєчасне формування делегацій від областей України і зарубіжжя, учасників інших християнських спільнот та інформування оргкомітету. Провів засідання перший заступник голови Союзу церков ХВЄ України Микола Синюк.

Попередня Поблизу Луцька відбувся третій з’їзд волинської молоді ХВЄ
Наступна Молодь з Рівненщини служила в церквах Львівської області

Вам також може сподобатися

Новини братерства

90-ліття п’ятидесятницького руху святкували у Києві

9 жовтня ввечері в приміщенні київської церкви «Філадельфія» відбулося святкове богослужіння в рамках відзначення 90-річчя пятидесятницького руху в Україні.

Новини братерства

Михайло Паночко: «Країна і народ, які моляться до Бога, стоять на дорозі до успіху!»

В переддень виборів, 24 травня, відбулася загальнонаціональна Молитва за Україну. Глави Церков молилися за мир і чесні вибори разом із керівниками держави у Софійському соборі.

Новини братерства

Михайло Паночко – 40 років у служінні. ЩИРО ВІТАЄМО!

  Серед багатьох ювілеїв, що про них згадуємо, є особливі. Вони приходять непомітно – з плином часу і сивиною. Сорок років служіння у церкві Христовій – це шлях посвяти, жертовності і любові!