Вересень 30, 2022 0 429 Переглядів

Як церкви ХВЄ на Миколаївщині відзначають Свята подяки

За час війни рівень економіки Миколаївської області значно понизився. Згідно з офіційними відомостями, за воєнного стану економіка Миколаївщини працює на 20 відсотків, порівняно із торішніми показниками. Врожай на полях знаходився під постійною загрозою знищення окупантами, багато з господарств просто не встигнули його зібрати через ракетні обстріли. Проте з Божої ласки багато господарств Миколаївщини таки зібрали урожай, і люди кажуть, що це справжнє чудо. Тому церкви на Миколаївщині у цей рік по-особливому відзначають Свята подяки…

10 вересня Свято подяки відзначали у селі Ясногородка Єланецького району. Попри дощову погоду близько пів сотні людей прийшло в Дім Молитви. На свято приїхали служителі, а також брати та сестри із сусідніх сіл. На служінні також були присутні невоцерковлені жителі села. Лунав спів, проповіді та свідчення про Божі милості. Словом ділилися пресвітери місцевих церков, а також старший пресвітер Миколаївської області Андрій Свірдан.

Недільного дня 11 вересня Свято подяки відзначали у церкві «Благодать» м. Миколаїв. На зібранні була присутня велика кількість невоцерковлених людей, які разом зі служителями дякували Богу за врожай. Пресвітер церкви В’ячеслав Фалій виголосив центральну проповідь. За основу своєї проповіді він взяв текст із книги Об’явлення 14:6-7. Також нагадав присутнім притчу Ісуса Христа про пшеницю і кукіль. Він наголошував на тому, що тільки Бог дає вірну оцінку тому плоду, який ми маємо. При кінці віку Бог відділить пшеницю і кукіль, тобто праведних від неправедних, дивлячись на те, хто приніс плід, а хто – ні. «Щоб любов почала зростати в моєму серці, треба прийняти цю любов з неба. Коли ця любов оселяється в моєму серці, вона починає витісняти ці земні та погані плоди», – наголошував служитель у проповіді.

18 вересня Свято подяки відзначали у церкві «Віфанія» м. Миколаїв. У цей день зала церкви була вщерть заповнена людьми, багато з них невоцерковлені.

Старший пастор церкви «Віфанія» В’ячеслав Кравчук на початку служіння привітав присутніх. Перед закликом до молитви служитель також проголосив Псалом 135. Після кожного вірша усе зібрання повторювало за служителем: «Бо навіки Його милосердя». Звучали пісні хвали Господу, а також молитви подяки за хліб щоденний і хліб духовний.

Після зібрання усі присутні мали добру можливість поспілкуватися за смачним обідом на церковному подвір’ї.

У цей день Свято подяки відзначали також у церкві Божого спасіння м Первомайськ. На зібранні були присутні гості з навколишніх церков. На служінні звучали проповіді, пісні прославлення і подяки, а також молитви подяки за хліб і врожай. Особливо потішив виступ   дітей, які дякували Богу у  віршах.

Центральну проповідь виголосив заступник старшого єпископа УЦХВЄ по південному регіону Олександр Бабійчук. Він нагадав присутнім, що Бог нас поставив у церкві для того, щоб ми приносили плід, і цей плід духа має в нас перебувати, як Христос сказав одній із церков: «Тримай, що ти маєш, щоб твого вінця ніхто не забрав» (Об. 3:11).

25 вересня Свято подяки відзначали у Першій Миколаївській церкві, яка розташована на провулку Кобера, 3.

На служіння завітав єпископ Олександр Бабійчук, який служив проповіддю і словом підбадьорення. Співом служив співочий гурт братів із смт Березанка.

Цього ж недільного дня церква м. Казанка також святкувала День подяки. «Хоча у нашій країні війна, однак ми маємо хліб і до хліба, і за це потрібно дякувати Богу», – наголосив пастор місцевої церкви Олександр Підгородній.

Це далеко не повний перелік церков на Миколаївщині, які за цей місяць відзначали Свята подяки. Божі діти в Миколаївській області дякують Господу за плоди земні, за хліб тілесний і хліб духовний. «Усе, що потрібне для життя та побожности, подала нам Його Божа сила…» (2 Петра 1:3).

Автор: Богдан Свірдан

Попередня Студія «Крок назустріч» розпочала проєкт «Історії війни»
Наступна Табірному служінню «Kidscamprv» вже понад десять років. Як працює команда зараз?

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

У Рівному відбувся круглий стіл присвячений проблемам гендерної політики та ювенальної юстиції

6 березня 2012 р. у м. Рівному відбувся круглий стіл присвячений проблемам гендерної політики та ювенальної юстиції.

Новини регіонів

Семінар для пасторів пройшов на Івано-Франківщині

     10 лютого в Івано-Франківську зібралися пастори з різних районів області –  всього близько двохсот осіб –  щоб узяти участь у семінарі на тему «Вдосконалення проповіді». 

Новини братерства