Травень 15, 2023 0 572 Переглядів

Великий випуск  у Рівненській духовній семінарії й академії: понад вісімдесят випускників отримали дипломи

Днями у Рівненській духовній семінарії й академії ХВЄ відбувся випускний, на якому отримали свої дипломи 86 випускників. Серед них були 10 бакалаврів богословʼя, 6 бакалаврів практичного служіння, 29 регентів хору, 34 вчителі недільної школи та 7 бакалаврів богословʼя та християнської педагогіки.

Ректор семінарії Олександр Трофімчук після молитви подяки, завернувся з настановами до випускників. «Події в країні не дозволяли нам зробити це свято більш урочистим. Однак дякуємо Богу за таку кількість випускників. Була звершена велика праця, щоб досягти тих результатів, які сьогодні маємо», – підкреслив ректор.

Випускники регентського служіння підготували авторську пісню, в якій звучали ноти ностальгії за прекрасно проведеним часом:

«Прийшов то день, нарешті – ми довчились,
До фінішу дійшли вже всі разом.
О, як же нам було приємно тут навчатись,
Це згадувати будем знов і знов.

Сьогодні нам уже дадуть дипломи,
Та подумки вертаємось назад:
Коли навчались в дружнім, тіснім колі,
Дух Божий з нами був увесь це час».

На урочистостях було багато гостей, серед яких старший пресвітер Рівненського обласного об’єднання УЦХВЄ Олександр Коток, пастор церкви «Світанкова Зоря» та відповідальний за зовнішню працю в Європі Володимир Прит, завідувач відділу освіти обласного об’єднання  Петро Музичук, директор місії Асамблея Божа в Україні Джерельд Доллар.

Петро Музичук коротко нагадав історію семінарії, зокрема, про те, що перший випуск відбувся майже 30 років тому, у 1994 році. Служитель закликав випускників до відповідального служіння, яке будуватиметься на правильній основі.

Єпископ Олександр Коток на закінчення висловив побажання через текст Писання: «І все, що тільки робите словом чи ділом, усе робіть у Ім’я Господа Ісуса, дякуючи через Нього Богові й Отцеві» (Кол.3:17).

Вітаємо випускників і бажаємо їм успіху в подальшому служінні Господу. Нехай Бог благословить їх у їхніх майбутніх зусиллях та дарує мир і благодать в цей нелегкий час.

Олександр ГЕНІШ.

Попередня «Християнські табори — це духовна передова у війні за дитячі душі» - Роман Бернадський
Наступна На Рівненщині керівники недільних шкіл спланували роботу на літній період

Вам також може сподобатися

Новини

Церкви тепер не зобов’язані облаштувати газові лічильники модемами

Уряд остаточно вирішив питання про звільнення релігійних організацій від обов’язку

Новини

Анатолій та Ольга Козачки: «Служителями ми стали разом»

Розмова з подружжям Ольги та Анатолія Козачків. Брата Анатолія знають,