Травень 16, 2023 0 164 Переглядів

На Рівненщині керівники недільних шкіл спланували роботу на літній період

13 травня, в приміщенні християнської місії «Глорія», відбулася робоча нарада відповідальних за дитяче служіння в районах області.

Аналізували роботу недільних шкіл у нинішньому навчальному році, служителі ділилися досвідом євангелізаційної роботи з дітьми та підлітками. А також спланували проведення спільних із працівниками таборів  заходів на літній період.

Словом підбадьорення до присутніх звернувся регіональний служитель Олександр Кузьмич: «Ви – співробітники Божі, а це багато значить! Це привілей і відповідальність, адже служителі недільних шкіл працюють з чистими дитячими серцями, у які сіють зерна Божої істини».

Хоч за останні роки (час карантину, війна) вчителі недільних шкіл були змушені змінити формат і методи проведення уроків, служіння проповіді Євангелія дітям продовжується.

У кожному районі Рівенщини майже при всіх євангельських церквах діють недільні школи. Проводяться євангелізаційні заходи для дітей і підлітків поза межами церкви. Зокрема, це денні та стаціонарні табори відпочинку, спортивні майданчики, тематичні свята, проводиться робота з дітьми ВПО.

Присутні на зустрічі також обговорили плюси та мінуси служіння дітям і підліткам за цей навчальний рік. Через повномасштабну війну в Україні чимало вчителів переїхали в інші місця, тому виникла нагальна потреба в кадровому забезпеченні.

Приємно було дізнатися, що багато молодих людей готові служити дітям і підліткам. У деяких районах уже восени заплановано проведення курсів для вчителів недільних шкіл та спікерів навчальних семінарів. Сподіваємося і молимося про те, щоб Бог допоміг втілити наші плани у життя.

Дякуємо Богові за можливість служити дітям у нелегкий для України  час.

Оксана Рощу

завідувачка відділу дитячого служіння Львівського обласного об’єднання УЦХВЄ

Попередня Великий випуск  у Рівненській духовній семінарії й академії: понад вісімдесят випускників отримали дипломи
Наступна У Німеччині відбулось навчання служителів УЦХВЄЄ

Вам також може сподобатися

Новини

РЄПЦУ побажала новому Президенту України бути твердим та терплячим розбудовуючи єдність суспільства

«Бажаємо Вам Божої мудрості, наснаги та рішучості у захисті національних

Новини

Тисячі християн позбавлені життя за останні роки у Нігерії: УЦХВЄ спрямувала звернення до президента Бухарі

«Ми вимагаємо від влади Федеративної Республіки Нігерії вжити всіх необхідних

Новини

Румунські священнослужителі доставили допомогу в Україну    

У п’ятницю, 13 травня,  група пасторів на чолі з секретарем