Жовтень 15, 2018 0 1016 Переглядів

У Вишгороді по-особливому дякувала за урожай, церкву і Україну

14 жовтня у м. Вишгороді, що на Київщині, громада «Церкви Бога Живого» відзначала Свято подяки.

Урочисте богослужіння розпочав дитячий хор спільно із групою прославлення церкви.

Пастор Юрій Петров, привітавши учасників, проповідував про мотиви вдячності. «За що і кому дякувати?» – це питання, сповнене іронії й розчарування, все частіше звучить серед людей у світі» – зауважив він. Християни ж люди, які мають вдячні серця.

Є багато речей у повсякденному житті, за які ми дякуємо Богу. Вишгородська громада християн віри євангельської на Свято жнив по-особливому дякувала за урожай, за церкву і за Україну. До молитви зібрання привів старший диякон Олександр Яремич, людина, яка присвятила багато років праці на землі.

Основну проповідь  виголосив  та  звершив молитву за церкву пастор місцевої громади, старший пресвітер Київського обласного об᾽єднання церков ХВЄ  Олександр Озеруга.

Також старші служителі Вишгородської громади здійснили молитву подяки за хліб насущний і Боже слово.

Попередня «Переконаний, що християни мають бути більш сміливими у поширенні Доброї Звістки через інтернет» - Олег Матюхов, регіональним директор Christian Vision
Наступна Вийшов друком журнал «Благовісник», №3,2018

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Церкві в Світловодську – чверть століття

25 років тому у містечку Світловодськ, що на Кіровоградщині, з’явилася громада ХВЄ.  Місцева влада тоді непривітно поставилася до християн, і коли стало питання про спорудження Дому молитви, певний час відмовлялась виділити землю під будівництво.

Новини регіонів
Новини регіонів

В Дніпропетровську річницю хрещення Київської Русі святкували на стадіоні

      28 липня християни Дніпропетровська зібралися на стадіоні «Метеор», щоб відзначити 1025-ліття хрещення Київської Русі. Служіння розпочав пастор Сергій Вінковський, який закликав всіх до молитви, після чого виступив об’єднаний молодіжний хор  церков  Дніпропетровська, повідомляє прес-служба ДООЦ ХВЄ.