Жовтень 15, 2018 0 789 Переглядів

У Вишгороді по-особливому дякувала за урожай, церкву і Україну

14 жовтня у м. Вишгороді, що на Київщині, громада «Церкви Бога Живого» відзначала Свято подяки.

Урочисте богослужіння розпочав дитячий хор спільно із групою прославлення церкви.

Пастор Юрій Петров, привітавши учасників, проповідував про мотиви вдячності. «За що і кому дякувати?» – це питання, сповнене іронії й розчарування, все частіше звучить серед людей у світі» – зауважив він. Християни ж люди, які мають вдячні серця.

Є багато речей у повсякденному житті, за які ми дякуємо Богу. Вишгородська громада християн віри євангельської на Свято жнив по-особливому дякувала за урожай, за церкву і за Україну. До молитви зібрання привів старший диякон Олександр Яремич, людина, яка присвятила багато років праці на землі.

Основну проповідь  виголосив  та  звершив молитву за церкву пастор місцевої громади, старший пресвітер Київського обласного об᾽єднання церков ХВЄ  Олександр Озеруга.

Також старші служителі Вишгородської громади здійснили молитву подяки за хліб насущний і Боже слово.

Попередня «Переконаний, що християни мають бути більш сміливими у поширенні Доброї Звістки через інтернет» - Олег Матюхов, регіональним директор Christian Vision
Наступна Вийшов друком журнал «Благовісник», №3,2018

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Церква  «Джерело життя» в м. Харкові відсвяткувала  своє сорокаріччя

Погожого осіннього дня, 26 вересня, харківська церква «Джерело життя», де

Новини регіонів

Кузнецовськ: церква у місті атомників пережила духовну зливу

     У травні на Рівненщині та Волині пройшли сильні дощі з грозами. Милосердний Господь зросив землю, а також, не залишив без життєдайної води – Його Святого Слова  серця свого народу.  Зокрема, у церкві ХВЄ у місті-супутнику Рівненської АЕС – Кузнецовську, недільний день 24 травня 2015 р видався щедрим на гостей та благословенні зібрання.

Новини регіонів

Вирішувати конфлікти вчилися у Рівному

Депресія, конфлікти, образи – такі явища стали буквально діагнозом сучасного суспільства. Як допомогти людям, пригніченим через невдачі у роботі, особистому житті, як виявити причину внутрішнього конфлікту і своєчасно та правильно надати християнську консультацію