Жовтень 12, 2018 0 3929 Переглядів

«Переконаний, що християни мають бути більш сміливими у поширенні Доброї Звістки через інтернет» – Олег Матюхов, регіональним директор Christian Vision

Служіння  yesHEis у молодіжному євангельському середовищі не потребує особливого представлення: за останні роки воно стало синонімом інтернет-євангелизму. Утім, ще багато віруючих  людей, які користуються інтернетом,  досі не знають як  працює онлайн-волонтерство. Про це, а також про команду служіння yesHEis – наша розмова з Олегом Матюховим, регіональним директор Christian Vision («Християнське бачення») у СНД.

Служіння yesHEis є одним з основних проектів нашої організації Christian Vision, – пояснює керівник CV. – Його головна мета: надихати й споряджати християн розповісти про Ісуса з допомогою якісних змістовних відеороликів.

– Виготовлення роликів справа недешева. Звідки берете на це кошти?

– Наша організація заснована бізнесменом з Англії  Робертом Едмістоном (у свій час він був членом Палати лордів парламенту Великої  Британії – ред). Лорд розумно організував активи для CV, які дозволяють нашій організації бути фінансово незалежною та фокусувати всі свої зусилля на місії.

– Розкажіть про команду служіння, хто ці люди?

– У нашій команді працює творча молодь,  яка палає бажанням робити світ кращим. Ми різні, і ходимо у різні євангельські церкви, але усіх об’єднує любов до Ісуса та прагнення допомагати людям знайомитися з Ним.

– Олег, поясніть  як працює онлайн-волонтерство?

Ми створюємо відео (здебільшого це свідчення молодих людей), у яких розповідаємо про Христа. Потім розповсюджуємо їх через соціальні медіа. Завдяки цьому кожного місяця ми отримуємо близько 2 тисяч відгуків від людей з питаннями про віру, сенс життя та проханнями про допомогу. Ці відгуки ми передаємо інтернет-волонтерам у церкви в різних містах України та інші країни нашого регіону (здебільшого, туди, де мешкають люди, які надіслали відгук).

– І яка задача волонтера?

– Наші волонтери переписуються з людьми, підтримують їх психологічно, моляться за них, розповідають свої життєві історії. Словом, допомагають більше дізнатись про християнство. У середньому кожен місяць близько 50 людей приймають Ісуса як свого особистого Спасителя, помолившись молитвою покаяння. З них приблизно 20 людей щомісяця погоджуються прийти у помісну церкву на богослужіння.

– Чи є у вас плани розширювати або певним чином  трансформувати служіння?

–  Так. Ми плануємо удосконалювати наші відео, зробити їх ще більш доступними у практичному використанні членами церков для особистого благовістя. У цьому  плані співпрацюємо із Молодіжним відділом УЦХВЄ. Зокрема разом із його керівником Іваном Біликом працюємо над тим, щоб більше зрозуміти потреби сучасної християнської молоді і молодіжних лідерів.

Окрім того, розмірковуємо над створенням нових ресурсів, які будуть допомагати церквам розвиватися та зростати. Переконаний, що християни мають бути більш сміливими та ефективними у поширенні Доброї Звістки, у тому числі через інтернет. Деякі такі ресурси вже доступні.

– Дайте, будь ласка, посилання.

–  З радістю. Заходьте на проект «Твоя Біблія» (посилання на Ютуб-канал). Також на лідерський подкаст Крега Грошела (посилання на сайт).

Де можна більше дізнатися про служіння yesHEis?

– Більше інформації про нашу організацію та проекти ви можете дізнатися на сайті cvglobal.co. Якщо ж у вас виникнуть пропозиції або запитання, сміливо надсилайте їх на адресу cis@cvglobal.co.

Попередня Старший пресвітер церков ХВЄ по Тернопільській області Віталій ЯЦЮК: «Немає нічого важливішого за концентрацію, фокусування на Ісусі Христі»
Наступна У Вишгороді по-особливому дякувала за урожай, церкву і Україну

Вам також може сподобатися

Новини

Єпископ Юрій Веремій: «У Варшаві рукопоклали на служіння десятеро служителів»

На сьогодні в Польщі вже діє близько двадцяти церков, що

Новини

«Сьогодні ми бачимо потужну духовну диверсію – зменшити та зруйнувати сім’ю» – Михайло Паночко

30 вересня, в рамках візиту Всеукраїнської Ради Церков і релігійних

Місіонерство

Місія «Голос надії» шукає дизайнера для оновлення дизайну емблеми

11 лютого місія «Голос надії»  (м. Луцьк) оголосила конкурс на