Грудень 6, 2013 0 603 Переглядів

«Голос надії» в Йошкар-Олі

     20-21 листопада у столиці республіки Марій Ел Йошкар-Олі відбулася регіональна конференція місії «Голос надії». Місіонери з Астраханської, Нижегородської, Кіровської, Іркутської областей, а також з Татарії, Чувашії, Мордовії, Комі-республіки спільно дякували Бога та інформували про своє служіння.

     23 листопада у м. Казань було проведено ювілейне служіння – 20 років з часу заснування церкви ХВЄ. Присутні ділилися спогадами про свій шлях до Бога, згадували непрості часи і дні становлення церкви. Із заключним словом на тему «Розбита посудина» до присутніх звернувся Микола Синюк. Він підкреслив наступне: «Бог користується розбитими посудинами наших сердець і нашого духа, бо тільки визнання нашої  немочі і неспроможності, дає можливість Богу діяти в нас».

     У наступні дні свого візиту до Росії Микола Синюк відвідав та послужив словом у церквах у м. Ядрин (Чувашія) та Лисково (Нижегородська обл.) Разом з ним у поїздці взяли участь заступники директора місії служителі церкви Євген Мельничук та Віталій Оніщук. 

Попередня МАХВЄ оголосила місяць молитви за Україну
Наступна Відбулася конференція Південно-західного регіону Церкви ХВЄ України

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«П’ятидесятництво в Західній Україні: історія та сучасність»

   Під такою назвою 5-7 березня 2015 року у Львові відбулася Міжнародна науково-практична конференція. Серед спікерів конференції, яка проходила на базі Львівської богословської семінарії, були українські та зарубіжні викладачі і релігієзнавці, у тому числі  Михайло Мокієнко…

Новини братерства

Мер Дніпропетровська зустрівся зі служителями християнських церков

19 лютого 2016р. відбулася зустріч священнослужителів, які входять до Ради християнських церков Дніпропетровської області (РХЦ) із мером Дніпропетровська Борисом Філатовим.

Новини братерства

“Богослужбова практика Церкви ХВЄ України. Посібник для служителя”

14 лютого 2012 року в Рівному в приміщенні християнської місії “Добрий самарянин” пройшло перше засідання робочої групи, на якому обговорювалося створення майбутнього підручника “Богослужбова практика Церкви ХВЄ України. Посібник для служителя”