Квітень 15, 2018 0 1432 Переглядів

Завідувачем відділу праці з людьми із вадами слуху вкотре обрано Павла Смаля

Звітно-виборна конференції відділу праці з людьми із вадами слуху УЦХВЄ, що відбулася 30 березня – 1 квітня 2018р. на Житомирщині, поблизу м. Радомишль, зібрала близько півтори сотні делегатів. Зокрема це люди глухі, слабочуючі та сурдоперекладачі із різних областей України та закордону.

Привітав учасників конференції та поділився Словом Божим перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ  Микола Синюк. У своїй проповіді він зосередив увагу на вірші із Біблійного послання до Римлян 14:12 «Тому кожен із нас сам за себе дасть відповідь Богові». Цей текст, власне, і став гаслом конференції.

Під час конференції люди з вадами слуху із радістю і запалом ділилися Словом Божим, свідченнями і досвідом служіння. Гаряче молилися про духовне зростання і Божу охорону у нелегкому житті нечуючих людей.

Особливою частиною конференції було переобрання завідувача відділу праці з людьми із вадами слуху. Ним знову став Павло Смаль, який вже десять років поспіль несе це служіння, як невтомний робітник на ниві Божій. Павло з родиною живе у м. Ковелі, разом із дружиною виховує десятеро дітей.

Провести звітно-виборну частину конференції запросили старшого пресвітера Житомирської області Руслана Юзюка.

Власним досвідом і особливостями служіння глухим і слабочуючим людям поділився відповідальний за цю працю у церквах ХВЄ Республіки Білорусь Андрій Корінь.

Спільні молитви, розбір Божого Слова, підтримка, нові друзі – це те, що Бог подарував учасникам конференції за три дні. Нечуючі люди передали особливу подяку усім, хто підтримує це служіння, жертвує і благословляє.

Попередня Перша конференція українських місіонерів в Іспанії відбулася у місті Аліканте
Наступна «Україна потребує потужної молитви» - Михайло Паночко запрошує на Національний День молитви за Україну (ВІДЕО)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Працюйте з ресурсом, який маєте, і там, де ви є!» – Віталій Філіп про працю серед людей з порушеннями слуху

Громадська організація  «Львівська майстерня щастя» була створена у 2018 році

Новини братерства

У КБІ вручали дипломи випускникам першої групи служителів для людей з вадами слуху

     У п’ятницю, 23 жовтня у Київському біблійному інституті святкували випуск. Цього року разом з іншими групами уперше в КБІ завершила навчання спеціалізована група служіння людям з вадами слуху…

Служіння людям з порушеннями слуху

«Люди з порушеннями слуху мають потребу в хорошій біблійній основі жестовою мовою» – Павло Смаль

Робоча зустріч Комітету Департаменту праці серед людей з порушеннями слуху