Червень 19, 2022 1 326 Переглядів

Християни об’єднують сили на інформаційному фронті

Стан та перспективи розвитку інформаційного служіння на рівні обласних об’єднань УЦХВЄ обговорили служителі християнських засобів комунікації під час Zoom-наради 17 червня.

Учасники зустрічі коротко розповіли про служіння у церквах своєї області. На жаль, стабільних (технічно та фінансово забезпечених) команд інформаційного служіння в областях одинці. Переважно мова йде про роботу на волонтерських засадах в соцмережах, Youtube, Facebook та Іnstagram. Що, звичайно, дається взнаки на регулярності та якості матеріалів, які з’являються в інформаційному полі.

Щоб зрушити ситуацію в позитивний бік, необхідно налагодження тісної комунікації, фахова і фінансова підтримка.

«Найближчим часом ми проведемо тренінг на тему: «Специфіка висвітлення роботи обласних об’єднань УЦХВЄ на внутрішньоцерковних та зовнішніх ресурсах» – сказав ведучий наради директор Департаменту зовнішніх та міжнародних зав’язків УЦХВЄ Юрій Кулакевич. За його словами, є потреба в певній переорієнтації з виключно внутрішньої церковної аудиторії до роботи назовні, тобто якісно і чесно інформувати суспільство про життя церкви.

Учасники наради обговорили питання, на які хотіли б почути  відповідь під час тренінгу, та поділились пропозиціями щодо покращення роботи інформаційного служіння в обласних обєднаннях.

Зокрема, служитель з Київщини Вадим Корольчук зробив наголос на необхідності виготовлення оригінального контенту, адже деякі церковні сторінки в соцмережах виглядають як суцільні репости. «Треба створювати хороші, якісні новини. Анонсувати ключові події, формувати  план та працювати по ньому» – сказав служитель.

Юрій Притика з Тернопільщини наголосив на необхідності розділяти зовнішню і внутрішню аудиторію, оскільки від цього залежить інструментарій і методи інформаційної діяльності.

Важливо забезпечити більшу взаємодію служителів інформаційної сфери між областями з метою обміну  досвідом та кадрами,  зазначив  служитель з Вінниччини пастор Володимир Байдак.

Створити спільну базу даних служителів церкви, а також підготувати правопис назв об’єднань, санів та термінів запропонував Олександр Геніш з Рівненщини.

Ще одним важливим пунктом порядку денного став розгляд фінансових і матеріальних потреб інформаційного служіння на рівні областей. Служителям запропонували в порядку пріоритетів розглянути статті витрат на служіння. Оплата служителів, вочевидь, займе одне з перших місць.

«Робота в інформаційній сфері є досить енергозатратною, як в інтелектуальному, емоційному, так і в плані використання часу.  Сьогодні ми це розуміємо, і мова йде про оплату праці еквівалентну до зарплат у вашому регіоні», – зауважив  Юрій Кулакевич.

Віримо, що всі ці заходи в комплексі допоможуть інформаційному служінню Церкви в областях вийти на новий, якісно кращий рівень.

Попередня Звернення Михайла Паночка з нагоди  Дня братерства – 2022
Наступна ПРЕСА ПРО НАС «Потужний тил: як Церква ХВЄ Рівненщини допомагає захисникам і переселенцям»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Старшим єпископом ЦХВЄУ знову обрано Михайла Паночка, у структурі регіональних об’єднань – деякі зміни

   Делегати звітно-виборного з’їзду Церкви християн віри євангельської України, що відбувся 20-22 травня у Рівному, переважною більшістю голосів обрали старшим єпископом Михайла Паночка. 

Новини братерства

Молодіжний з’їзд ЦХВЄУ – у розпалі, молодь, ще прибуває, кількість спікерів радує

Найочікуваніша подія року у християнському молодіжному середовищі – XIX Всеукраїнський з’їзд молоді ЦХВЄУ розпочав свою роботу і набирає обертів.

Новини братерства

Держдеп США: українські закони у сфері релігії погіршились, однак свобода віросповідання зберігається

   Американські спостерігачі висловлюють стурбованість у зв’язку з розширенням державного контролю за релігійною діяльністю в Україні. Про це йдеться у щорічному Звіті про стан свободи віросповідання у світі за 2012 рік, який 20 травня презентувало Бюро демократії, прав людини та праці Державного департаменту США.