«Завдяки єдності церков Україна має славне майбутнє» – Анатолій Козачок на зустрічі з предстоятелем УГКЦ Святославом Шевчуком

15 червня старший єпископ УЦХВЄ Анатолій Козачок відвідав Патріарший собор Воскресіння Христового у Києві, де зустрівся з главою Української Греко-Католицької Церкви Святославом Шевчуком. Він подякував главі УГКЦ за привітання з нагоди свого обрання старшим єпископом та підкреслив: «Завдяки єдності церков Україна має майбутнє, адже ми маємо спільне бачення для добра нашої нації».
Глави Церков обмінялися думками щодо суспільних тенденцій та обговорили ряд тем щодо освітніх, душпасторських та благодійних справ.
«Солідарність між нашими громадами в перші місяці війни була рятівною для нас», – зауважив предстоятель УГКЦ.
Учасники зустрічі обговорили та домовилися дослідити можливі шляхи співпраці в душеопікунстві людей, які постраждали внаслідок війни.
У зустрічі також взяли участь: перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Віталій Яцюк, директор Департаменту зовнішніх та міжнародних зв’язків УЦХВЄ Юрій Кулакевич та керівник Департаменту зовнішніх зв’язків УГКЦ в Україні Олекса Петрів.
На завершення зустрічі старший єпископ УЦХВЄ подарував очільнику УГКЦ видання «Історія п’ятидесятництва в Україні», та пам’ятну медаль з нагоди 100-річчя п’ятидесятницького пробудження в Україні та прийняв подарунок у відповідь.
Вам також може сподобатися
Почерк Бога в житті – історію Дмитра Семещука дивіться у новій програмі рівненської медіакоманди УЦХВЄ
Пропонуємо вашій увазі історію пастора церкви с. Зозів, що на
Про зрілість серця і Божий задум для сім’ї – розмірковували учасники молодіжної конференції на Житомирщині
У церкві «Слово віри» у селищі Нова Борова відбулася молодіжна
Церкві «Філадельфія» подарували дефібрилятор – прилад для відновлення ритму серця
Київська церква «Філадельфія» отримала цінний подарунок від парамедика Ярослава Вуса




