Жовтень 4, 2012 0 712 Переглядів

Старший єпископ ЦХВЄУ обговорив з директором Іnternational Aid Trust перспективи подальшої співпраці

2 жовтня 2012 року старший єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Степанович Паночко провів зустріч з Бернардом Кокером, засновником і виконавчим директором Іnternational Aid Trust, благодійної організації, що працює з українськими партнерами з 1991 року.
Під час зустрічі було обговорено стан християнських церков Великої Британії та України, виклики та можливості англійських та укрїнських партнерів у задоволенні потреб цільових груп населення до яких спрямована діяльність Іnternational Aid Trust, а також ідеї щодо перспективних напрямків роботи.

Михайло Степанович висловив подяку колективу, волонтерам та всім партнерам організації, чия участь дозволяє їй одночасно проводити ряд маштабних соціальних проектів в багатьох країнах світу.

Попередня В Полицях святкували 90 річницю Церкви
Наступна Педрада відділу дитячого служіння спланувала подальшу роботу

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Міноборони розпочало створення капеланської служби у Збройних Силах України

   Міноборони України затвердило Положення про службу військового духовенства (капеланську службу) у Збройних Силах України.

Новини братерства

Про особливості духовного життя сучасної молоді ЦХВЄУ говорили під час чергової зустрічі молодіжні лідери.

Засідання Молодіжного Комітету ЦХВЄУ що відбулося 13 лютого 2013 р.під головуванням завідувача відділом молоді ЦХВЄУ, пастора Богдана Левицького мало на меті …

Новини братерства

Християни-благодійники подарували столичним капеланам авто для служіння в зоні АТО

Всюдихіднисть, міцний кузов і ходова, польове забарвлення. Якраз те, що потрібно для фронту. У військових капеланів та тих, хто служить із ними пліч-о-пліч,  з’явився новий позашляховик