Квітень 12, 2022 0 634 Переглядів

Як правильно розподіляти та документувати гуманітарну допомогу, розглянули  координатори служіння на нараді в понеділок

11 квітня у Львові в Домі молитви церкви «Голгофа» відбулася зустріч координаторів гуманітарної допомоги західного регіону УЦХВЄ.

Вітаючи учасників зустрічі, старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко поділився короткими настановами щодо служіння церкви в час війни згідно зі Словом Божим.
Після чого куратор гуманітарного штабу Іван Білик виступив з презентацією на тему «Пріоритетність та акценти в розподіленні допомоги». Зокрема він  поділився баченням як правильно планувати та розподіляти  гуманітарну допомогу через церкви. Окремий акцент зробив на особливостях створення мережі каналів розповсюдження і збору допомоги у кожній області. А також на особливостях координації роботи з надання допомоги через відповідальних служителів. Учасники мали час обговорити почуте.

Наступний доповідач  пастор  Тарас Калівошка, презентував тему «Порядок та відповідальність у цільовому призначені гуманітарної допомоги». Він зосередив увагу на тому, як правильно документувати роботу із гуманітарними вантажами.

Поінформував про відповідальність перед Богом і державою за нецільове використання гуманітарної допомоги.

Про обговорення механізмів подання запитів на завантаження говорив Вадим Бардашевський. Він представив чат-бот заявок для Західної України та відповідальних, які приймають ці заявки.

Під час другої частини зустрічі Іван Білик обговорив з братами відповідальними питання частоти та механізми звітності про надану гуманітарну допомогу.

Зведену програму доставки вантажів в Україні учасникам зустрічі представив служитель Павло Козачок.

Про медійну звітність щодо збору та доставки гуманітарних вантажів прозвітував служитель з Рівненщини Анатолій Кибукевич. Після чого відбулося обговорення інших супутніх питань цього відповідального та надзвичайно актуального служіння.

Завершилася зустріч ревною молитвою про Господнє благословіння та захист кожного члена церкви, який ділиться своїм добром, збирає, сортує чи з ризиком для життя доставляє допомогу у найгарячіші точки нашої України.

Попередня На Пасху світ молитиметься разом з Україною про мир
Наступна Звернення ВРЦіРО щодо безпеки під час вшанування релігійних свят

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Церква на Дніпропетровщині  розвиває  соціальне служіння та роботу з дітьми

5 лютого в місті Апостолове, на базі церкви «Євангелист» відбулася

Новини братерства

Греко-католики надіслали звернення до ЦХВЄУ, у якому високо оцінили співпрацю церков на ниві Божій

   Священний синод Української греко-католицької церкви (УГКЦ) надіслав листа на ім’я  старшого єпископа Церкви християн віри євангельської України  Михайла Паночка, у якому висловив подяку за приклад віри і молитви у цей непростий для країни час. 

Новини братерства

ІІ Всеукраїнський форум сім’ї: Резолюція представила стратегію захисту родинних цінностей

   15 листопада у Києві відбувся ІІ Всеукраїнський форум сім’ї. У міському будинку вчителя зібралися представники українських церков, науковці, громадські та політичні діячі, щоб обговорити стратегію порятунку традиційної родини.