Квітень 12, 2022 0 947 Переглядів

Як правильно розподіляти та документувати гуманітарну допомогу, розглянули  координатори служіння на нараді в понеділок

11 квітня у Львові в Домі молитви церкви «Голгофа» відбулася зустріч координаторів гуманітарної допомоги західного регіону УЦХВЄ.

Вітаючи учасників зустрічі, старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко поділився короткими настановами щодо служіння церкви в час війни згідно зі Словом Божим.
Після чого куратор гуманітарного штабу Іван Білик виступив з презентацією на тему «Пріоритетність та акценти в розподіленні допомоги». Зокрема він  поділився баченням як правильно планувати та розподіляти  гуманітарну допомогу через церкви. Окремий акцент зробив на особливостях створення мережі каналів розповсюдження і збору допомоги у кожній області. А також на особливостях координації роботи з надання допомоги через відповідальних служителів. Учасники мали час обговорити почуте.

Наступний доповідач  пастор  Тарас Калівошка, презентував тему «Порядок та відповідальність у цільовому призначені гуманітарної допомоги». Він зосередив увагу на тому, як правильно документувати роботу із гуманітарними вантажами.

Поінформував про відповідальність перед Богом і державою за нецільове використання гуманітарної допомоги.

Про обговорення механізмів подання запитів на завантаження говорив Вадим Бардашевський. Він представив чат-бот заявок для Західної України та відповідальних, які приймають ці заявки.

Під час другої частини зустрічі Іван Білик обговорив з братами відповідальними питання частоти та механізми звітності про надану гуманітарну допомогу.

Зведену програму доставки вантажів в Україні учасникам зустрічі представив служитель Павло Козачок.

Про медійну звітність щодо збору та доставки гуманітарних вантажів прозвітував служитель з Рівненщини Анатолій Кибукевич. Після чого відбулося обговорення інших супутніх питань цього відповідального та надзвичайно актуального служіння.

Завершилася зустріч ревною молитвою про Господнє благословіння та захист кожного члена церкви, який ділиться своїм добром, збирає, сортує чи з ризиком для життя доставляє допомогу у найгарячіші точки нашої України.

Попередня На Пасху світ молитиметься разом з Україною про мир
Наступна Звернення ВРЦіРО щодо безпеки під час вшанування релігійних свят

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Рівному на території офісу УЦХВЄ встановили палатку для обігріву та допомоги людям

З настанням морозів на території офісу Рівненського обласного об’єднання УЦХВЄ

Новини братерства

Міносвіти буде визнавати дипломи духовних навчальних закладів

   Уряд затвердив Порядок державного визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання, виданих вищими духовними навчальними закладами.

Новини братерства

Служіння у київській церкві «Ковчег»: уроки Гетсиманії

   У середу, 5 лютого київську церкву «Ковчег» по вул. Брусилівській, 28/33 відвідали старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ м. Києва Анатолій Козачок та старший єпископ ЦХВЄУ  Михайло Паночко.