Жовтень 13, 2015 0 660 Переглядів

День відпочинку для сестер

     Наприкінці літа близько 40 сестер з церкви «Святої Трійці» (м. Нововолинськ Волинської обл.) мали чудову можливість провести день відпочинку на березі Західного Бугу на території табору «Прикордонник». Переважно це були сестри із непростими долями – когось покинув чоловік, а хтось ще не зустрів свою долю…

     Темою та лейтмотивом сестринської зустрічі стали слова 90 псалму «Я буду з ним у біді». 

     Із вступним словом до сестер звернувся старший пастор церкви Володимир Грицак, який прочитав слова з Нового заповіту: «Дивіться-бо, браття, на ваших покликаних, що небагато хто шляхетні, небагато хто мудрі за тілом, небагато хто сильні, небагато хто шляхетні. Але Бог вибрав немудре світу, щоб засоромити мудрих, і немічне світу Бог вибрав, щоб засоромити сильне, і простих світу, і погорджених, і незначних вибрав Бог, щоб значне знівечити…» (1Кор.1:26-27). Хоч різні обставини і труднощі ми зустрічаємо на життєвому шляху, говорить пастор Володимир, але Бог сильний втихомирити бурю. Перед Голіафом тремтіли усі, але Господь дав перемогу через Давида. Він вивів ізраїльський народ з-під влади Єгипту. П’ять хлібів і дві рибки хлопця – дуже мало в очах людей, але Бог зумів нагодувати цим тисячі людей. Тож, хоч кожен із нас переживає у свій час труднощі, але Господь наш сильний –  підбадьорив служитель сестер.

     Заспівавши пісню для слави Божої «Величає тебе душа моя», сестри мали змогу послухати біблійний урок. Тему викладала Ліна Демчук, яка поділилася із присутніми переживаннями, що свого часу торкнулися її сім’ї: п’ять викиднів, смерть новонародженого сина і це ще неповний список бід, які довелося пережити Демчукам. Але Бог не залишив їх у недолі і допоміг вистояти у тяжкій боротьбі.

     Приклади різних бід, допущених Богом, ми зустрічаємо на сторінках Біблії: богобійному Йову після усіх терпінь Господь помножив благословення. Він завжди  контролює ситуацію.

     Володимир Вронський, пастор церкви «Спасіння» смт. Жовтневе, говорив із сестрами про те, що спасає нас не початок, а кінець, а старість – це не дитячість, а досвід і мудрість. «Праведний розцвіте, наче пальма» (Пс.91). Завдання старшого покоління бути достойним прикладом для наслідування, а не тягарем для молоді, дітей та онуків. «Адже все для вас, щоб благодать, розмножена через багатьох, збагатила подяку на Божу славу» (2 Кор.4:15).

     Після смачного обіду та невеликої перерви сестри мали змогу переглянути сценку-розповідь «Меггі та великі жовті собаки» у виконанні молоді церкви. Ідея та зміст вистави, розповідь про чудесне Боже спасіння у, здавалося б, безвихідній у людських очах ситуації, надихнули сестер поділитися свідоцтвами із власного життя.

     Володимир Тачинський, пастор Церкви Святої Трійці, закінчив спілкування словами 107 псалму: «Дякуйте Господу. Добрий-бо Він, бо навіки Його милосердя», закликавши сестер подякувати Богу за всі Його милості і благословення, які Він  посилає для нас.

     А наостанок на сестер чекав сюрприз від турботливих братів – солодкий стіл із різноманітними фруктами. Задоволені і вдячні Богу сестри роз’їхалися по домівках.

Інформаційний відділ жіночого служіння 

Попередня Михайло Паночко подякував фінським церквам за молитовну та матеріальну допомогу Україні
Наступна «Лише у перший день акції, і лише у Сєвєродонецьку, ми роздали 8 тисяч Євангелій»

Вам також може сподобатися

Відділ сестринського служіння

Жінка в сім’ї та служінні

   Під такою назвою 18 листопада 2017 року в Тернополі відбулася обласна жіноча конференція. Попри осінню похмуру погоду дім молитви наповнився сестрами, які поспішали з усіх куточків Тернопілля…

Відділ сестринського служіння

У червні під Львовом відбудеться сестринський молитовний табір

      «Багато молитви – багато сили!» – саме під таким гаслом з 1 по 5 червня відбудеться літній табір для жінок у м. Судова Вишня, що неподалік Львова.

Відділ сестринського служіння

Жіноча конференція на Полтавщині (ВІДЕО)

    3 серпня у місті Кременчук Полтавської області відбулася обласна жіноча конференція.