Жовтень 13, 2015 0 510 Переглядів

Михайло Паночко подякував фінським церквам за молитовну та матеріальну допомогу Україні

    На запрошення фінських п’ятидесятницьких церков 1-4 жовтня Фінляндію відвідали старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко та завідувач відділу зовнішніх та міжнародних зв’язків Юрій Кулакевич. Вони взяли  участь в щорічній пасторській конференції «Плоди лідерства», що проходила у ці дні у місті Тампере, що є містом-побратимом Києва.

    Вітаючи делегатів конференції, Михайло Паночко, найперше, подякував фінським церквам за молитовну та матеріальну допомогу Україні у час війни. Він також поділився новинами про служіння церков та життя українського народу в нинішній ситуації. Фотографії та цифри, приведені старшим єпископом, сприяли кращому розумінню поточної ситуації, викликали неабиякий інтерес та обговорення протягом всієї конференції. Його заклик до учасників конференції був про єдність та спільний голос християн перед сучасними викликами та загрозами.

    «Ми провели ряд робочих зустрічей з нашими друзями та партнерами, як наприклад Головою ПЕФ Арто Хамалайненом та представниками Координаційного комітету служіння в СНД. Одною з ініціатив, що була обговорена та отримала схвальну оцінку з обох сторін була навчальна програма КАЙРОС, яка має на меті піднімати якісний рівень місіонерської праці помісних церков» – підсумовує Юрій Кулакевич. За його словами важливо також підкреслити «посилення хороших братерських стосунків між фінськими та українськими церквами в цілому та задеклароване бажання більше співпрацювати у визначених важливих сферах служіння».

Попередня Церкви є невід'ємною частиною громадянського суспільства – Резолюція ПАРЄ
Наступна День відпочинку для сестер

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Євангелізація у спецодягу – віруюча молодь Івано-Франківська взялася за прибирання міста

   12 березня 2016 молодь Івано-Франківської церкви ХВЄ разом із друзями з місіонерської школи м. Ковеля провели євангелізацію, поєднавши її з суспільно-корисною працею – прибиранням території.

Новини братерства

Про особливості духовного життя сучасної молоді ЦХВЄУ говорили під час чергової зустрічі молодіжні лідери.

Засідання Молодіжного Комітету ЦХВЄУ що відбулося 13 лютого 2013 р.під головуванням завідувача відділом молоді ЦХВЄУ, пастора Богдана Левицького мало на меті …

Новини братерства

Рівненщина готується до Фестивалю надії, у рамках якого проведено семінар для пасторів з учнівства та душеопікунства

     У місті Рівному 31 січня зібралися близько 250 пасторів та лідерів євангельських церков на семінар з учнівства та душеопікунства.