Липень 1, 2022 0 672 Переглядів

Зустріч місіонерів на Київщині

27-28 червня 2022 року в на базі християнського відпочинку «Територія змін» с. Скригалівка Київської області відбулася регіональна зустріч місії «Голос надії». На захід приїхали 67 місіонерів з Сумської, Полтавської та Житомирської областей. Також були представники Київщини.

Під час повномаштабної війни в Україні місіонери є одними з активних учасників різних соціальних проектів, завдяки яким надається духовна та матеріальна допомога вимушеним переселенцям та постраждалим.

Делегати зустрічі почули семінари на теми: «Несподівані ситуації під час проповіді», «Євангелізація під час війни», «Місія в екстримі».

Валентин Ярошенко мав семінар на тему: «Несподівані ситуації під час проповіді». Свій виклад він підсумував кількома рекомендаціями: «По-перше, молімося. По-друге, готуймося. По-третє, будьмо гнучкими. Четверте: будьмо тактовними. П’яте: випромінюймо спокій. Шосте: зменшуйте напругу жартами, якщо це доречно. Сьоме: ніколи не біймося зупинити проповідь. Бог допоможе в тому, де ми безсилі, але Він не допомагатиме в тому, що ми можемо зробити самі».

Заступник старшого єпископа Анатолій Козачок у своїй промові говорив про важливість особистих стосунків з Богом під час війни і зауважив що «вірити — означає долати страх, покладаючись на Божу волю». Також він закликав пам’ятати про своє призначення — служити.

Сергій Тарасюк говорив на тему «Євангелізація під час війни». Він зауважив: «На наших зустрічах я говорив нашим служителям: брати, ми маємо зараз відкрити двері наших домів молитви для щоденних молитов. Щоб люди мали можливість щоденно молитися, чути Євангеліє та отримувати допомогу. І там, де повідкривали, сьогодні є плід — каються люди, готуються до хрещення. Слава Богу!» Він також розповів, як після Різдва їхні церкви отримали слово від Бога, що буде війна і стали готуватися — збирати продукти та медикаменти, молитися, щоб Бог відвернув загрозу.

Микола Синюк у семінарі «Місія в екстримі» проводив аналогії із життя пророка Єлисея для сучасності. «Єлисей — унікальна особистість, яка брала на себе відповідальність. От Бог користується людьми, які вміють себе присвятити, які вміють поставити крапку на тому, що було вчора і вирушити в невідоме завтра» — підкреслив служитель.

Невід’ємною частиною таких зустрічей є спільні молитви, спів, спілкування один з одним та обмін досвідом. В часи кризи кожен свідомий служитель потребує підтримки, яка виражається у молитві, пожертві, пораді та слові потіхи.

Попередня Учасники Партнерського Саміту закликали світову євангельську спільноту зберігати ревність у молитві та посилити підтримку церков в Україні
Наступна «Церква визначена Богом змінювати клімат у суспільстві на краще» - пастор-місіонер Володимир Бобик

Вам також може сподобатися

Новини братерства

День, коли Небо раділо – 19 січня у церквах столиці відбулося водне хрещення

У Києві обіцянку Богу доброї совісті дали десятки нових членів Господньої сім’ї. Так в домі молитви церкви «Філадельфія» (вул. Голосіївські, 57) водне хрещення приймали віруючі трьох церковних громад.

Новини братерства

В Полицях святкували 90 річницю Церкви

30 вересня 2012року церква християн віри євангельської села Полиці Володимирецького району на Рівненщині  святкувала 90 річницю Церкви і Свято Подяки.

Новини братерства

У Києві вперше відбувся молитовний сніданок

21 вересня 2011року в Україні вперше відбувся молитовний сніданок за участю європейських та українських політиків, духовенства, громадських організацій та представників дипломатичного корпусу. Він проходив у ресторані «Бельведер».