Березень 31, 2021 0 67 Переглядів

#ОднимРеченнямПроЖиття

Саме таку назву має текстовий проєкт про досвід людей, який запустив заступник керівника Департаменту освіти УЦХВЄ Богдан Галюк на своїх сторінках в соцмережах.

Учасниками проєкту – християнські служителі, успішні у своїх сфера. Це – пастори, письменники, вчителі, бізнесмени, науковці, політики, блогери, музиканти, царі, поети, держслужбовці, апостоли, лікарі, ресторатори, будівельники, видавці та ін., як наші сучасники, так і біблійні історичні персонажі минулого. Тому проєкт окрім того, що документальний, водночас є і творчим.

Кожен з героїв відповідатиме на 26 непростих запитань, які відкриють персонажів як особистості зі своїми радостями та смутками, досягненнями та соромом, усмішками та слізьми, неповторним досвідом.

Ціль проєкту – оживити Святе Письмо для сучасного покоління.

До речі, першим в списку став ізраїльський цар Давид, який розповів про свій найбільший страх, назвав улюбленого проповідника та свою guilty pleasure.

Слідкувати за сторінками Богдана: Instagram – @galyukbogdan Facebook – @galyukbogdan

Попередня В Івано-Франківську провели конференцію для дівчат «Незламні»
Наступна Рада Церков і парламентарі обговорили питання соціального служіння

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На базі КБІ запрацювала сьома місіонерська школа

4 червня 2018 року на базі КБІ відбулося відкриття місіонерської

Новини братерства

«Для служителя знання – хороший інструмент, який коштує дорого», – Василь Войтович випускникам ЄТС 2019

Весняний випуск у Євангельській теологічні семінарії (ЄТС), що відбувся 11 квітня 2019 року, об’єднав студентів одразу чотирьох спеціальностей.

Відділ освіти

Євангелістів прибуло

    Відбувся випуск студентів київської та рівненської груп очно-заочного відділення Київського Біблійного інституту за програмою євангелізаційного служіння – християнського служителя, вчителя-євангеліста, євангеліста та християнського працівника.