Серпень 25, 2020 0 896 Переглядів

Святкування Дня Незалежності України розпочалося з молитви

Перший заступник  старшого єпископа  УЦХВЄ Анатолій Козачок  у складі делегації  ВРЦіРО взяв участь  у щорічній  урочистій «Молитві про мир і благословення України», якою традиційно відкриваються  офіційні заходи із відзначення Дня Незалежності України.

До молитви, що  відбулася  на подвір’ї біля собору Софії Київської, разом  з предстоятелями церков долучився Президент України Володимир Зеленський з дружиною.

Головуючий у Раді церков митрополит Епіфаній  (ПЦУ) вислови віру у важливість молитви про мир і Боже благословення для України: «Завдяки допомозі Всевишнього до цього часу український народ успішно протистоїть зовнішній агресії, виклику світової пандемії COVID-19, а також іншим сучасним викликам» – зауважив Епіфаній.

Традиція проголошення благословення для нашої країни та всього народу з нагоди святкування Дня Незалежності України має важливе духовне та символічне значення. Участь у цьому заході глав різних конфесій, представників держави та суспільства свідчить про єдність українського народу та про важливе місце віри у Всевишнього Бога у житті наших співгромадян.

Як повідомляє Інститут релігійної свободи, за допомогою прямої телетрансляції до молитви з нагоди  29-річниці Незалежності України змогли долучитися мільйони глядачів, як у віддалених куточках України, так і за її межами.

Попередня Відійшов до вічних осель служитель Божий Віктор Куриленко
Наступна «Нова церква в Семиполках – це свіжий подих для мене, гарний приклад місіонерської праці» - пастор Іван Коханевич

Вам також може сподобатися

Освіта

Форум Християнської відкритої академії відбувся в Острозі

25-26 червня 2021 року в Острозі проходив Форум Християнської Відкритої

Журнали

Вийшов друком журнал «Благовісник», №3,2018

Вийшов друком черговий номер журналу «Благовісник». Його Тема: Сила слова: