“Слово Боже – лист, адресований особисто вам”
«Всі з кафедр авторитетно говорять, що Бог милуючий. Я радісно приймаю, а потім чую викриття від Бога через пророка, Біблію. Образ строгого судді наді мною».
Відповідає Людмила Бендус:
– З кафедри і повинна авторитетно звучати істина. Але недостатньо отримувати знання про Бога лише з кафедри. Біблія має стати щоденним хлібом для життя кожного християнина. Тоді в нашому серці утверджуються Божі істини, і навіть у моменти найсильніших життєвих штормів ми не похитнемося у своїй довірі Богові (див. Мт. 7:25-25).
Ісус сказав: «Як у слові Моїм позостанетеся, тоді справді Моїми учнями будете, і пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить» (Ів. 8:31-32). У тому числі вільними від вини, страху і сорому.
Та коли, читаючи Слово, ми відчуваємо вину або сором, із цим обов’язково потрібно розбиратися. Якщо вам є в чому каятися і від чого звільнятися, – зробіть це негайно.
Якщо ж із цим все гаразд – прийміть рішення вірити Слову Бога і читайте його як лист, адресований особисто вам. Наприклад: «Так Бог полюбив мене, що віддав Свого Сина Однородженого…»
Бог полюбив вас. І ніде у Слові ви не прочитаєте, що Він вас розлюбив.
Тому коли ви бачите у Біблії Бога як Суддю, обов’язково дивіться в контекст. Читаємо, що Бог – вдовицям Суддя (Пс. 68:5). Але це зовсім не означає, що Він їх покарає. Це лише нагадує про Його справедливість. І для Божих дітей це виступає гарантією того, що колись вони отримають справедливу винагороду за своє життя і служіння.
Текст: facebook
Вам також може сподобатися
«Хворіти чи простити?» – свідчення Віти Лисюк
У 25 років мені поставили діагноз «аутоімунний тиреоїдит». Лікарі вважають,
«Покаялася, і знаю, що Бог простив. Але совість і далі мучить?»
Відповідає Valentyna Nevmerzhytska de Cervantes В українській Біблії словом «сумління»
Що робити, коли страх перемагає
«Мені страшно. Я про все переживаю. Я боюсь: пандемії, смерті,