Травень 26, 2021 0 3262 Переглядів

“Слово Боже – лист, адресований особисто вам”

«Всі з кафедр авторитетно говорять, що Бог милуючий. Я радісно приймаю, а потім чую викриття від Бога через пророка, Біблію. Образ строгого судді наді мною».

Відповідає Людмила Бендус:

– З кафедри і повинна авторитетно звучати істина. Але недостатньо отримувати знання про Бога лише з кафедри. Біблія має стати щоденним хлібом для життя кожного християнина. Тоді в нашому серці утверджуються Божі істини, і навіть у моменти найсильніших життєвих штормів ми не похитнемося у своїй довірі Богові (див. Мт. 7:25-25).

Ісус сказав: «Як у слові Моїм позостанетеся, тоді справді Моїми учнями будете, і пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить» (Ів. 8:31-32). У тому числі вільними від вини, страху і сорому.

Та коли, читаючи Слово, ми відчуваємо вину або сором, із цим обов’язково потрібно розбиратися. Якщо вам є в чому каятися і від чого звільнятися, – зробіть це негайно.

Якщо ж із цим все гаразд – прийміть рішення вірити Слову Бога і читайте його як лист, адресований особисто вам. Наприклад: «Так Бог полюбив мене, що віддав Свого Сина Однородженого…»

Бог полюбив вас. І ніде у Слові ви не прочитаєте, що Він вас розлюбив.

Тому коли ви бачите у Біблії Бога як Суддю, обов’язково дивіться в контекст. Читаємо, що Бог – вдовицям Суддя (Пс. 68:5). Але це зовсім не означає, що Він їх покарає. Це лише нагадує про Його справедливість. І для Божих дітей це виступає гарантією того, що колись вони отримають справедливу винагороду за своє життя і служіння.

Текст: facebook

Попередня «Три речі, що підтримують вогонь П’ятидесятниці» - звітну конференцію УЦХВЄ присвятили сторіччю пробудження в Україні
Наступна Які міжконфесійні та церковні події відзначатимемо цього року?

Вам також може сподобатися

Покликана нести життя

Християнка і  самореалізація

Що важливіше – бути фахівчинею, чи дружиною і мамою? Спершу

Покликана нести життя

14 принципів за 14 років в бізнесі від Ірини Шеремети

Бізнес не може вестися всупереч інтересам сім’ї. Для мене як

Покликана нести життя

Коли присутня тривога…

Відповідає Anna Verenych ТРИВОГА – це узагальнений страх, який спричиняє