Грудень 17, 2020 1 677 Переглядів

Турбота про здоров’я: баланс віри та зусиль — тема журналу “Благовісник”

За два тижні до закінчення непростого та тривожного 2020 року вийшов друком 4 номер журналу «Благовісник», присвячений актуальній нині темі фізичного здоров’я. На перший погляд, цю тему не назвеш духовною, але це не так. Турбота про тіло, створене Богом, для людини не менш важлива, як турбота про душу. У тематичній підбірці піднімаються питання збереження як фізичного так і духовного здоров’я та збереження балансу між вірою в божественне зцілення та чисто людськими методами лікування.

Розпочинається підбірка короткими роздумами та свідченням головного редактора видання Юрія Вавринюка. Він розповідає про те, як Бог незвичним способом виявив його приховану серйозну хворобу і тим самим дав урок щодо розумного ставлення і турботи про своє здоров’я.

Тему балансу між вірою та турботою про власне здоров’я продовжують Йосип Бейня та Микола Савчук у матеріалах «Тим, хто полюбив лікаря» та «Лікарю, оздоров самого себе». «Гріх проти власного тіла — це те, що заважає Богові благословити наше тіло як Його храм. Грішачи, ми руйнуємо храм Божий, але можна руйнувати його й не грішачи, а просто завдаючи шкоди своєму тілу» — говорить Микола Савчук.

Як приклад правильного балансу журнал пропонує інтерв’ю з лікарями-християнами, які маючи тверду віру в Бога та Його допомогу, одночасно фахово допомагають хворим своїми медичними знаннями. Лікар-християнин покликаний виявляти Боже світло у професії, лікувати не лише тіло, а й душу. Служіння лікаря не обмежується робочим місцем у лікарні: в часописі публікуються також розповіді про місіонерські поїздки у бідні країни Африки та Центральної Америки, де люди мають обмежений доступ до медичної допомоги.

Не обминула редакція і місіонерів-медиків, чиє служіння вже стало історією. У світовій місіонерській діяльності це досить важлива та цікава сторінка. Номер знайомить читачів з діяльністю деяких «ангелів милосердя» — Вілфрида Гренфелла, Джессі та Лео Халлівеллів, Віґґо Олсена. Окрема стаття присвячена і українським медичним клінікам, які активно працюють в різних областях, особливо в окупованих регіонах, надаючи медичну, духовну та гуманітарну допомогу.

У рубриці «Зустріч з цікавою людиною» розміщена розмова з Іваном Федорчуком — людиною з незвичним даром цілителя. Чоловік поєднує молитву віри з пророцтвом у вигляді індивідуальних рецептів на основі народної медицини. А проповідь старшого пресвітера Полтавщини Михайла Романа мотивує практикувати молитву про зцілення та інші духовні дари.

Також у журналі публікуються свідчення про божественне зцілення (зокрема відповідальної за дитяче служіння Української церкви ХВЄ Лариси Мурах та маленького Ноя Уолла, який народився «без мозку»), «Камбоджійські замальовки» місіонера Володимира Романюка, а також — зворушлива історія Юлії Санько про боротьбу з важкою хворобою сина та подальше заснування благодійного фонду для допомоги дітям з лейкемією.

Поза тематичною підбіркою часопис подає статті Валентина Ярошенка «Бог не робить табуреток», яка окреслює межі Божої волі та сферу впливу людини, Сергія Головіна «У владі язика» про природу критики, оповідання Юлії Савонік «Прощений» про силу милосердя, а також інформацію про новий переклад Нового Завіту Юрія Попченка та новини Української церкви ХВЄ.

Читати:
http://www.blag.org.ua/arhiv/arhiv_2020_4.html

Попередня Освітній ступінь бакалавра пасторського служіння отримали 50  випускників РДС
Наступна Попри карантин Доми молитви будуються, молодь успішно євангелізує – нотатки із засідання Комітету братерства

Вам також може сподобатися

Молодіжне служіння

Полтавську молодь навчали інтернет-благовістю

Як опанувати професію таргетолога (спеціаліст з налаштування аудиторії в соціальних

Новини братерства

Комітет МАХВЄ вирішив провести Світовий конгрес християн віри євангельської у 2016 року в Україні

Рішення про це  було  прийнято  під час засідання Комітету міжнародної асамблеї  християн віри євангельської (МАХВЄ), яке відбулося з 11 по 13 листопада 2015 року. 

Освіта

На базі КБІ запрацювала сьома місіонерська школа

4 червня 2018 року на базі КБІ відбулося відкриття місіонерської