Квітень 1, 2021 0 30 Переглядів

Християнка і  самореалізація

Що важливіше – бути фахівчинею, чи дружиною і мамою?

Спершу дайте самій собі щиру відповідь, чого саме «хочеться дуже»? Що вас мотивує хотіти самореалізації у сферах зовнішніх, ширших, ніж статус дружини і матері. Складіть чесний список всіх своїх мотивацій. Якщо в ньому є суспільні псевдофеміністичні кліше, як-от «домогосподаркою бути соромно» чи «хочу бути крутою, а крутості в стоянні на кухні біля каструль, чи з порохотягом, чи гойдаючи ночами колиски, на мою думку, нема», – ваш шлях може бути складний. Складний в обох напрямках: і в родинному, сімейному, і в зовнішньому, суспільному.

Раджу всім об‘єктивно і зі смиренням приймати реальний поточний свій стан, рівень розвитку власної особистості, власних компетенцій, навиків. І головне – із вдячністю, смиренням і мудрістю приймати кожну пору свого життя.

Якщо ви щойно вийшли заміж і плануєте дітей – пориньте в це з Ісусом вповні. Здобувайте компетенції класної дружини, господині, майбутньої мами. Насолоджуйтеся саме цією унікальністю цієї пори свого життя. Фахівцем у практично будь-якій суспільній діяльності ви зможете стати в будь-якому віці. Але молодою дружиною, молодою господинею ви більше не будете ніколи.

Якщо ви – молода мама і відчуваєте певну втому від декретної реальності, обов‘язково оптимізуйте свій побут, шукайте допомоги, делегуйте свої відповідальності і домашні справи. Якщо ви в цей час дивитесь в напрямку самореалізації поза домом – активно беріться до здобуття компетенцій в обраних сферах, вчіться дистанційно, робіть якісь практичні кроки . Але найбільше пам‘ятайте в цій порі те, що підкреслюю вище, – суспільним фахівцем ви можете стати в будь-якому віці, але молодою мамою ви більше не будете ніколи. І саме ці ваші дітки такими маленькими теж більше ніколи не будуть, як і ніколи не будуть так сильно саме і лише вас потребувати.

Якщо ви – молода сімейна пара і поки без дітей і погодили найближчий сімейний курс на здобуття фінансової незалежності та визначеного рівня доходів, – пірнайте в це з Богом. Справедливо діліть між собою сімейні, побутові обов’язки і – працюйте. Лиш пам‘ятайте, що на світі – сотні тисяч бізнесвуменш, програмісток, сммниць, успішні фахівчині в професійних діяльностях були до вас, є і будуть після вас. Але чоловік ваш таки ось такий один, і полюбив він вас не за професійні якості, як і ви його. І ваша доля – доля цілісної людини, а не просто агрегата для заробляння грошей чи соціальних статусів.

Загалом у кожній сфері поза домом діє правило: Боже, ось я, пошли мене.

Ми ж пам’ятаємо, що місія християнки – сяяти в кожній сфері, і в професійних відповідно. І чим вищий рівень ваших компетенцій (які ви можете здобувати і в декреті), тим цікавішими можуть бути рівні, куди Він вас буде посилати)

Щиро і чесно вивчайте себе кожної пори життя, ревно, якісно і постійно працюйте над собою та своїм життям, невпинно зростайте в Христі – і на вашу щирість і чесну працю неодмінно буде відповідь. Чи то насолода в материнстві і зростання статусу вашого чоловіка чи вашої сім’ї (що буде і вашим успіхом), чи ваше сяяння в вашому служінні, вашому бізнесі чи в органах державної влади – вам це подобатиметься і ви відчуватиметеся в центрі свого призначення, покликання і волі Божої щодо вашого життя. А це – найголовніше!

МАТЕРІАЛ ЗІ СТОРІНКИ facebook

Попередня Що робити, коли страх перемагає
Наступна «Якщо Бог – добрий, чому світ наповнений стражданнями?»

Вам також може сподобатися

Покликана нести життя

Чи грішно прагнути популярності?

«Хочу бути популярною. Це гріх?» Відповідає Людмила Бендус: Сама по

Покликана нести життя

«Якщо Бог – добрий, чому світ наповнений стражданнями?»

Відповідає Анна Веренич Часто діти не розуміють, чому батьки змушують

Покликана нести життя

Свідчення Катерини Мацик

Я народилася в християнській родині. З дитинства знала, що Бог